• benim anlamadığım nokta şu, neden herkesin sopası var? bu insanlar trafiğe mi çıkıyor savaşa mı gidiyor?
  • bana daha çok national geographic'in çektiği hayvan belgeselleri gibi gelen görüntülerdir.
  • arazi ve cinayet kimde kaldı acaba.
  • herkesin tek olduğu kavga. sona kalan tarlayı alır. let the hunger games begin.
  • anlamayacak ne var ben de onu anlamadım. kırmızılı adama bir grup hayvan saldırıyor sonra araya girmeler hayt huyt derken kırmızılının amcaogullari gelip sazı eline alıyor polis sireni çaldığı için pek rahat dovusemiyorlar ölü olduğunu pek sanmıyorum.
  • akıllara sönmez alev'in malkoçoğlu videosunu getirmiştir.
  • oralarda gayet olağan bu. ellerinde kalaslarla baltalarla onlarca, yüzlerce kişinin ölümüne birbirine vurması. levent kırca skeci gibi gelir size bunlar.

musa anter, bu durumu anılarında bol bol anlatır. hiç de öyle ilkellik, vahşet gibi kodlar yüklemez, tersine inceden bir gururlanma vardır.
  • iyi ki öyle çok para eden arazilere sahip değiller, ortada adam kalmazdı.
  • yalnız o elinde bıçakla siyahlı abinin karşı tarafta 3 kişiyi çizdi salladığına soktu mk
  • adamlar sigara yakar gibi ya da sihir yapar gibi ellerini şıklatıp çat çut sopa çıkarıyor amk. hepiniz mi hazırlıklıydınız aga? nasıl iş anlamadım.
hesabın var mı? giriş yap