194 entry daha
  • gelelim bu yılki muhasebeye.. süreci akışına bırakıp, sağa sola hırsla koşturmadan, manzarayı geniş açıyla izlemenin iyi geldiği bir yıl oldu. hem yeni tanışılanlar hem eski tanınanlar, tam bir insan tanıma yılıydı. kim neden yanında ne bekliyor, neyi arıyor neyi buluyor, aradığını bulamadığında ne yapıyor, kimler koşulsuz hep yanındadır soruları çoğunlukla yanıtını buldu. bazı yeni tanışmalarsa ufkumu açmayı başardı. "anı biriktirmeye" verdiğim öneme kıyasla yıl oldukça verimliydi. 2018'e göreyse özgüveni yeniden kazanma yılıydı. pek çok konu muhteşem olmasa da, gelecek adına umut vericiydi.

"2020 her anlamda çok güzel olacak!" demenin önünde herhangi bir engel yok. 2010'lu yılların son temsilcisine veda ediyor olmak ise, kendi çapında bir dönemin kapanması ve belki farklı belki dramatik tarafı. 90'lar gibi efsane yıllardı diyerek ileride anar mıyız? sanmıyorum...
  • bu yol bu yıl son bulur kafasındayım. her sene gibi buruk yalnız geçecektir.
  • el veda 2019... iş hayatımda bana yaşattığın çıkış için minnettarim. herkese ama en çok da bana büyük sürpriz oldu, thankssss :)
  • 2020 gelip de 2019 u aratirsa onun da aq
  • seni hiç sevmedim 2019,baban olacak 2018'i de hiç sevmezdim zaten
  • siktir git bi gözüm görmesin!
  • bu yılın da 2016'dan sonraki yıllardan hiçbir farkı yoktu, berbattı.
  • seni hiç özlemeyecegiz 2019..
  • hayatımı düzene sokabilmek adına çok zorluklar çektiğim bir yıl oldun ama son çeyreğinde bana yaptığın sürpriz ile herşeye değersin sevgili 2019.
  • sevdiğimi yanıma aldım. artık gelebilirsin 2020
3291 entry daha
hesabın var mı? giriş yap