• şöyle bir demeci vardır:
    “emniyet’te bodrum katta bulunan bir hücreye konuldum. bir odadan diğerine ellerim kelepçeli götürüyorlardı. 4 gün gözaltında kaldım, 2 saat sorgulandım. sorgu medya konulu sorgularla geçti. hangi gazeteci kaç para alır. ali kırca transfer ücreti olarak ne kadar aldı? gibi sorular soruldu. bazı polisler fethullah hocayla neden uğraşıyorsun? diye inanılmaz sorular yönelttiler.”
  • en son fatih semtindeki lalezar mağazasında satış yaparken görülmüştür. mağazayı işletmekte midir yoksa bir çalışanı mıdır bilmiyorum fakat gördüğüm an sizi bir yerden tanıyorum, ama nereden, çok tanıdık, yoksa tvden mi hatırlıyorum, siz muhabirdiniz sanırım vs diye ard arda durmadan bombardımana uğratmam sonucu "hayır toto reklamından hatırlıyorsunuzdur" deyip tebessüm etmiştir.

ama bizden kaçmaz.*
  • hapisten çıkınca kayıplara karışan kalıpsız.
  • ümit özdağ'ın kadrosunda olan gazeteci.
  • akşener'in partisinin kurucu kadrosunda yeralan gazeteci.

http://www.abcgazetesi.com/…i-belli-oldu-67489h.htm
  • bildiğim kadarıyla da ümit özdağ hocamızla yakın arkadaştır.
    fetullahçı kalkışma gecesinde ümit özdağ kendisinin evindeydi hatta.
    videosunu izlemiştim.
  • şu anda halk tvde ümit zileli'nin programında yunan işgali altında olan 18 adamız ile ilgili çok önemli şeyler anlatmaktadır.
    ülkesini seven herkes müsait ise izlemeli. filistin kudüs diye bağırırken burnumuzun dibindeki vatan toprağı göz göre göre elden çıkıyor ve havuz medyasında çıt yok.
  • bu ülke çok vasıfsız çok başarısız çok seviyesiz insan gördü ama vedat yenerer bu konularda bambaşka bir seviye olarak tarihe geçti. şehit ve yaralı askerlerin listesini yayınlayarak gazetecilik yaptığını zanneden üstüne üstlük yaralı askerleri de şehitmiş gibi açıklayarak ailelerini kahreden vedat’ın siyasi kariyer için bu denli kontrolden çıkabileceğini kimse düşünemezdi herhalde. vedat beyin onca insana yaşattığı acıyı kendisinin de tez zamanda yaşanmasını temenni ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap