508 entry daha
  • her ne kadar gerçek venom karakterinden uzaklaşsa da gayet izlenebilir ama çerez tadında bir film olmuş. tekrar izler misin? hayır. arkadaşına önerir misin? evet.

herkesin de bahsettiği gibi klişe bombardımanı var.. en azından şu yapılabilirdi. madem venom'a yeni bir soluk kattınız biraz da venom'um hikayesi üzerinde durulabilirdi. sadece bir cümle ile venom'un iyi bir süper kahraman olması açıklanıyor.. o da çok açıklayıcı değildi açıkcası..

şöyle de bir sahne çok dikkatimi çekti. eddie brock anne ile ayrılmış, her şeyi kaybetmiştir. derbeder halde anıların canlandığı eski evinin önünde gezerken anne ve doktor olan yeni sevgilisi ile karşılaşır. doktorun cümlesi şu olur :

" eddie brock. anne senden çok bahsetti. ben de senin hayranınım*. neyse ben çıkıyorum. siz baş başa kalın konuşacaklarınız vardır"

bu ne lan? oldu olası evin anahtarını ver " siz gençler başbaşa kalın" de.
  • berbat bir film.

2000'li yılların başında yapılan saçma sapan süper kahraman filmleri bile daha güzeldi. aradan geçen bunca senede bir santim yol alınmaması üzücü.

venom, spider-man filmlerindeki venom değil. o venom elini kılıç yapmıyordu, adam kafası yiyip durmuyordu. uzaydan gelen bu slime vari yaratık sanki uzayda et yiyordu. keşke en azından ona benzeseydi iyi olurdu.

bir ara venom ve düşmanı kapışırken resmen slime videosu izliyormuşum gibi hissettim. birbirlerinin içine giriyorlar vs. kısaca;

(bkz: zaman kaybı)
  • çöpistofeles
78 entry daha
hesabın var mı? giriş yap