• cnbc-e'nin tanıtımlarında müzik olarak regina spektor - fidelity'yi kullandığı dizi. pek de yakışmıştır ayrıca.
  • imdb'de 12.000 küsur üyeden, 8.7 oy almış:

http://www.imdb.com/title/tt0412253

sansürlük sahneleri olup olmadığını merak ediyorum. imdb'de türü için "drama, crime, mystery" yazan bir dizinin sansürlük sahneleri olacağını sanmıyorum gerçi.
    ama yine de sözlük yazarlarına sormak lazım. şayet varsa, spartacus blood and sand gibi bu diziyi de cnbc-e'den takip etmek yerine internetten indireceğim.

güncelleme: lingo bilgilendirdi, sansür tehlikesi olan sahneler yokmuş.
  • tanıtımının buffy'i seven onu da sever şeklinde yapıldığı dizi.
  • kısa saçlarıyla şahane, uzun saçlarıyla inek görünümündeki bıcır dedektif. başına gelenleri hiç yaşamamış olsaydı bu hale dönüşmeyecekti büyük bir ihtimalle, o sebeple iyi olmuş diyoruz ve spoiler a geçiyoruz.

--- spoiler ---

henüz ilk sezonun yarısına bile gelmedim ama şimdiden hastası oldum, hatun cidden şahane ama sadece kısa saçlı haliyle. zengin şımarık piçlere verilen ayarlar tadında görünse de bu hatun kimseyi kayırmıyor onu fark ettiriyorlar izleyene, bakınız öğrenci başkanı seçimi ve wanda sürtüğü.

kıvırcık saçlı zengi eleman inanılmaz tatlı ve "best friend" kategorisi için gayet iyi bir seçim bence. aynı şekilde eski sevgili duncan ve ortalık piçi logan da öyle.

o değil de logan ın üstünde şaklayan her kemer sesi içimi eritti üzüntüden, zaten sonuydu bölümün de gerisi gelmedi en azından.

ha bir de unutmadan bu veronica ve babasında hafif bir eziklik de yok değil dışlandıkları için, yani bunlara baba kız olarak laf sokan sokana eskilere dair ama hiç hırçınlaşmamaları falan biraz abartılı gibi aslında. yine de iki güne kalmaz üç sezonu hatim ettirecek kadar güzel bir dizi bence. keşke bitmeseymiş.

--- spoiler ---

o logan ı da yirim, zaten moonlight da kaldırılmıştı, şu adamı bir doya doya seyredemedik gitti.
  • cnbc-e öss ye hazırlandığım sene yayınladı ya bu diziyi lanet ediyorum cnbc-e ye.
  • uzun zamandir kesemedigim saclarimi kesmeme vesile olmus ayni isimli dizinin karakteri. sariya boyatmak icin bir sure dusunmem lazim. haziran- headbang- ayina kadar uzayacak umarim bu saclar!
  • hani bi reklam vardı hani küçük bi kız bi taneyi anneyi sıkıştırmış pınar sosis istiyodu soona da 'aa ne kadar da tatlı yerim ben seni yerim' diyodu ya hah işte veronica mars'ın bende bıraktığı o gıdıklama bu işte...
  • --- spoiler ---
    ama durun siz kardeşşiniz gibi bir klişeyi içinde barındıran, eğlenceli dedektiflik dizisi. ilk sezonda saçlarına hasta oldum veronica mars'ın. kızın başına gelmedik kalmadı. ikinci sezona yeni başlayacağım bakalım arka plandaki hikaye ne olacak.

ilk sezon bölümlerinde how i met your motherdan tanıdığımız alyson hannigan ile gossip girl den tanıdığımız leighton meester i gördük diğer sezonlara kimler gelecek merakla bekliyorum.

--- spoiler ---
  • son zamanlarda kristen bell'in önce twitter'dan fanları gaza getirmesi sonrada orda burda "wb haklarını bıraksa bizzat kendim finanse edip filmini yapacağım 40'ıma gelmeden ama bırakmıyorlar" serzenişlerinin biraz da olsa işe yaradığı pek mükemmel dizi. wb sonunda veronicamarsmovie@warnerbros.com adresine lütfen konuyla ilgili maillerinizi gönderin dedi ve karşılığında da içinde "the fan support has been incredible, and we really appreciate your loyalty and enthusiasm towards the show" gibi cümleler olan bir otomatik cevap yolluyorlar ki bu sebep ilen ben hala umudumu koruyorum a dostlar bence olucak bu iş. hadi hayırlısı bile derim o kadar istiyorum bu filmi.
  • böyle bir lise öğrencisi yoktur tamamen hayal ürünüdür.dizideki veronica karakteri çetin ceviz denilen türden bir dedektifdir.tanığı kişiler,herhangi bir olayı çözmede kullandığı bağlantılar daha 18ini doldurmamış biri için son derece zordur.pek çok lise öğrencisini ben neden böyle bir insan değilim acaba hayatım çok mu monoton gibi düşüncelere sevketmektedir
hesabın var mı? giriş yap