• 2 tane aldık ve f/p canavarı olduğunu söyleyebilirim. vestel'e her zaman önyargı ile yaklaşmıştım ama bu sefer olmuş. bu fiyata daha iyisi piyasada bence yok. şarjı 3 gün dayanıyor daha ne olsun.
  • nasıl root atılır bilmediğim telefon. deneyimlemiş arkadaşlardan tavsiye ve önerilerini bekliyorum.
  • bu telefonun içini açmış biri olarak söylüyorum;

made in p.r.c'de üretilen bataryayı vestel logosuyla takmışlar, benim teknik lisede yaptığım baskı devre kalitesinde devrelere estetik olmayan bir vestel logosu çakmışlar, işlemci, ram, rom zaten ithal, kasa da lg g4 paneliyle şeklen neredeyse aynı.

yeterli stabilite ve stres testlerinden geçmediğinden milletin elinde kalan bir model. varın siz düşünün yerli ve milliyi.

hele sim kart ve sd kart için arka kapağı açma biçimini tasarlayan arkadaşı tebrik etmek lazım. mübarek telefonu parçalıyorsunuz.
  • ilginçtir ki hadi bilgi yarışması uygulamasında sürekli donarak sınıfta kalan telefon. bununla ilgili birkaç şikayet dile getirilmiş hatta bazı platformlarda. yeterli stres testlerinden geçirmeden mi piyasaya sürüyorlar anlamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap