• satin alim surecinden sonra, uzun zamandir sesi solugu reklami meklami gozukmeyen saglayici. eh zor tabii.
  • sanırım hayalet bir şirkete dönüşmüş olan adsl servis sağlayıcısı. koçnet'ken iyi kötü bir şekilde anlaşıyorduk da vodafone satın alınca bir şeyler oldu. üç aydır ben bu adamlara fatura ödeyemiyorum. ne bankadan ne , fatura ödeme merkezlerinden. telefon açıp 45 dakika bekledim ama açan yok. mail atıyorum yine cevaplayan yok. normalde 2 ay ödemeyince internet kesilirdi. üçüncü fatura gelecek hala kullanıyorum.
  • bir müşteri hizmetleri var... neyse, her halukarda gg olacağından yazmamak en iyisi.

0850 210 0542 yi arayıp müşteri temsilcine bağlanabilme olasılığınız, 10 üzeri 256'da 1.
  • eğer seçme şansınız varsa yanına bile yaklaşmayın. sunduğu hizmetin iyi olmaması bir yana, üyelikten ayrılmaya kalkarsanız olmadık işler çıkarıp para koparmaya çalışıyorlar, sürekli arayarak rahatsız ediyorlar. yani bir kere bulaşan bir daha kurtulamıyor bu lanetten.
  • garanti bankasında manuel olan fatura'nın kendi kendine otomatiğe çevrilmesi nedeniyle çift ödeme yaptığım kuruluş*.

buraya kadar bankanın kabahatı, sorun yok. ancak bunu farkedip fatura üzerinde yazan 0216 556 10 10 numarada sırasıyla olanlar;
    1."sizin hattınız kurumsal lütfen 216 556 10 10'u arayınız" (salaklık bende zaten o numarayı aramıştım, bir daha aradım. nasıl süper bir sistemleri varsa aradığım numaranın yanlış olduğunu ve aynı numarayı aramam gerektiğini söylediler. )
    2. 556 10 10 tekrar aranır. "sizin hattınızla ilgili bilgilere ulaşamıyorum xxx numarayı arayınız"
    3. xxx numara aranır. "sizin müşteri temsilciniz var, şu numaradan x kişisi, onunla görüşmelisiniz."
    4. x kişisi aranır, "ben sizin müşteri temsilciniz değilim, numaranızı alayım size döneyim"

bir hafta geçer dönen olmaz. x kişisinin numarası hatırlanmaz tekrar

5. 556 10 10 aranır. "siz kurumsal görünüyorsunuz 0850 210 05 42 numarayı arayınız"
    6. 0850 210 05 42 aranır. "siz müşterimiz görünmüyorsunuz bekleyiniz..."
    beklemedeyken karşıma başka bir çağrı görevlisi çıkar.
    7. durum tekrar anlatılır. "bana üst biriminizin telefonunu verin, çözüm bulamıyorsunuz" denir. öyle bir birim olmadığı öğrenilir. son olarak durum yine "numaranızı alayım size döneyim".

çift tahsil edilen paraları soracağım, muhatap yok, iptal edeceğim, muhatap yok.
  • (bkz: #33354599)
  • tarife değişikliğini anca 2 gün içerisinde gerçekleştirebilen koç.net'in yeni sahibi.

size 2 ile 48 saat arasında olumlu olarak dönüleceğini söylüyorlar fakat anca 47. saatin sonlarına doğru hallediyorlar anladığım kadarıyla. mümkünse uzak durulası.
  • bu firmayla yaşayacağınız en ufak probleminiz için öncelikle btk ya şikayet edilmesi tavsiye olunur . önce btk ya şikayet edin .sonra bırakın onlar sizi arasınlar .bakın en ufak diyorum .
    (bkz: #33752743)
  • göt. hemde bildiğin göt.

vodafone bunları (koçnet) satın aldığından beri değişen tek şey götün çapı oldu.

sla %97, gerçekleşen %0. 45 gündür bu durum böyle. kimsenin skine taktığı yok. bahsettiğim şey 300 küsür kişinin geçimini sağladığı işi yürüten kurumsal kiralık devre. dava açmaya hazırlanıyoruz. eğer ki bunlardan leased line almayı düşünen varsa bu kardeşinin sesini dinlesin ve bu fikri hemen unutsun.
  • ttnet tarafından kurulmuş olabilir. demişler ki; "o kadar kötü bir hizmet sunsun ki bu firma bize şükretsin millet ahuahuehu *"

telefon ile müşteri hizmetlerine ulaşamazsınız. sebebi de aradığınızda 1'i tuşlayın 2'yi tuşlayın vs. derler tuşlarsınız algılamazlar. hatta zorla bağlanılan müşteri hizmetleri bunu dokunmatik telefon kullanmaya bağlar tuşlu telefondan aranmasını ister. sabit hattan ararsınız yine aynı şey.

otomatik ödeme verdik yok çalışmıyor. saçma sapan fatura değerleri geliyor sonra düzeltiliyor. fatura ödemek için telefon ediyorsunuz "fatura ödemek için 2'yi tuşlayın" deniliyor ama 2 tuşlanamıyor. hadi kazara tuşlandı müşteri numarasını girmek imkansız. telefon ile fatura ödeyebilen mesih ilan edebilir kendini.

berbat bir firma. yaşasın ttnet. en azından otomatik ödeme, fatura bilgisi vs. sıkıntısı yaşanmıyordu. vallahi sırf ttnet'i yüceltmek için kurulduysa bu firma başardılar. tebrikler.
hesabın var mı? giriş yap