• kazada mezgit balığı gibi dağılan dayanıksız araba.

şaka lan şaka, manyak mısın lan?? tank gibi araba, çarpanı geri sektirir valla...

kusur aranıyorsa illa iki kusuru olabilir:

1. bagaj kapağı komple cam olduğu için, bagajda çanta, cüzdan vs. gibi bir şey bırakırsan dışardan net seçiliyor. bu biraz sıkıntı yaratıyor.

2. arabanın çok sağlam olmasını sağlayan tasarımı doğal olarak aynı zamanda ağır olmasını da sağlamış, o yüzden 1-2 ve 3. vitesleri çok sık kullanmak durumunda kalıyorsunuz. yani normal bir arabanın 2. vitesle rahat çıkacağı yokuşta tıkanabiliyor yahut 30-35 km hızla giderken 3. vitesi almadığı durumlar oluyor.

bunlar da kusur mu diyebilirsiniz. haklısınız da, ama arabanın her şeyi çok güzel maaşallah, bunları bulabildim bi tek. ayrıca bir iç konsol bu kadar mı güzel tasarlanabilir arkadaş...

edit: işbu entry' de bahsi geçen model 115 beygirlik d2 modelidir.
  • kendisine ulaşmak için durup dururken beni bir yığın borca sokmuş olan eşsiz iskandinav dizaynı. vuslat bugündü, akşam kahvemi içeyim de gidip biraz kurcalayayım..
  • bugun bakmak icin ugradigim volvo bayiinde satis temsilcilerinin ilgisini cekebilmek icin 40 perande atmama vesile olmus otomobildir.

lan bi bakin, bu adam ne yapiyor o arabanin yaninda, bize niye gulucukler atip, gozgoze gelmeye calisiyor; butun satis temsilcilerine, cinsiyet farki gozetmeksizin asilan bir nemfomanyak olamaz herhalde di mi!

neyse, siniri bir tarafa birakacak olursak, oturum acisindan basarili ve ergonomik kusuru olmayan bir otomobil gibi geldi bana.. bu arada bagajini acma girisimim satis temsilcisinin "akusu bitik, acilmaz bagaj kilidi" sozuyle basarisiz oldu ama "showroomda akusu bitik arabanin ne isi var lan?" sorusunu kendime saklayip, atima binip uzaklastim sessizce...
  • üretiminin durdurulmasıyla üzmüş model. piyasadaki en şık arabaydı kendisi.
  • para kazanıp, borçlarımı ödedikten sonra kredi çekip tekrar borçlanmama neden olacak olan araba. amin.
  • bir zamanlar hayalimdeki araba idi. idi diyorum şu an üretimden kalktı. piyasada nadir olarak görülmekte. neden hayalini kurdum bilmiyorum ama bundan altı sene önce tam istediğim araba buydu diyordum. geçen evde askerlik zamanından kalan notlarımı buldum. imkanım olsa da buraya ss koyabilsem. bitmek bilmeyen gece nöbtlerimde hayallerimi ve dileklerimi çizmişim. bir köşeye de hasbelkader bunu çizmişim. içim burkuldu bir an. nasıl düşündüysem artık. yanında bir de parantez içinde "ikinci el" yazmışım. böyle de güzel bir arabaydı. s40 ile birlikte uçup gittiler. başıma birşey gelecek ama ortam almanlara kaldı affedersin.
  • 2012de üretimi bitmesine rağmen, yollarda hala sıfır km kondisyonunda dolaşan tasarım harikası otomobil.
  • nedenini bilmediğim bi şekilde, türkiye'de otomatik yada triptronik vites seçeneği bulunmayan otomobil. bu klasmanda bi otomobil için gerçekten büyük eksiklik.
  • insanların genelde bunu alana kadar bmw 1 veya audi a3 alırım diye düşündüğü, ancak yalnızca volvo'yu bilenlerin ve sağlamlık arayanların tercihi olan bir otomobil. bugün itibariyle 1 seneden beri kullanmakta olduğum ve herkese tavsiye ettiğim bir model.
  • arkadan her gördüğümde "böyle kıç kızlarda yok la!" dediğim araba.olsada binsek.
hesabın var mı? giriş yap