şükela:  tümü | bugün
  • matematik öğretmeni. hoca gibi hoca.

(bkz: hocalara geldik)
  • bana üniversiteyi kazandırdığını ve ayrıca türkiye'nin en iyi matemetik öğretmenlerinden biri olduğunu düşündüğüm çok değerli şahsiyet.

03-04 senesinde ünv'ye hazırlık aşamasında dershanedeki matematik öğretmenim oluyordu kendisi.
    matematikten nefret eden şahsıma, ilgili dersin gelmesini dört gözle bekleten bir hal kazandırmıştır ki dersleri bir stand-up havasında geçerdi. yani hem eğlendirir hem de öğretirdi.

başarılarının devamını canı gönülden dilerim, saygılar hocam !
  • hocalara geldik'te efsane ders anlatan süper hoca. böyle matematik hocamız olsaydı fen lisesinden aşağısını kazanmazdık bee. hocam seviyoruz seni de matematiği de.
  • hocalara geldik'in matematik hocası. onu diğer pek çok matematikçiden ayıran temel şey, yalnızca soruların çözümünü değil o çözüm yolunu bulabilmek için akıl yürütmeyi de öğretmesidir. videolarını düzenli bir şekilde izleyip soruları onunla birlikte çözerseniz matematiğin beyin için ne kadar iyi bir antrenman ve aynı zamanda bir sanat dalı olduğunu keşfetmeniz kaçınılmazdır. ayrıca, sosyal medya hesaplarını takip ederseniz öğrenciyle iletişim konusunda da ne kadar iyi olduğunu görebilirsiniz. bir dilek tutma hakkım olsa bu adamı milli eğitim bakanı yapardım.

varol vural hoca.
  • birkaç kere youtube da denk geldiğim matematik öğretmeni. geçen gün dikkatimi çekti çok sorulan sorular başka bir kurumda çalışıyor musunuz vs. türünden bir soru videosu. iki dakika izleyeyim dedim de hep ücretsiz kalacak herkes ulaşsın eğitimde adalet vs. türünden bir şeyler söyledi. böyle nasıl duygulandım nasıl duygulandım var ya. bir matematik hocasında, hatta matematik hocasını da geçtim bir insanda aradığım en önemli özelliklerden birini söyledi adam yahu. eğitimde adalet, eşit şartlar vs. ne bileyim gerçekten samimilerse gerçekten mutlu oldum.
  • kendine öz saygısı olan bir matematik öğretmeni. içten, duyguları açık, iletişimi çok yönlü.