• s serisinin gece görüş sisteminin de beraberinde sunulması bekleniyor ancak çıkış zamanı muallakta. başta 2008 için beklenirken şimdi 2009 ve 2010 diyen kaynaklar var...
  • w211 kasanın yerine çıkan ve 2009 yılında satışa sunulan güncel mercedes e serisi'nin kasa kodu.
  • 2013 yılındaki facelift* ardından muhteşem bir görünüme kavuşmuş e serisi kasasıdır.
  • 2012 sonu, 2013 başında otomobil tarihinin en pahalı makyajını geçirmiş kasa olup, 2016 yılına dek üretimi sürmüştür.
  • 2013-2015 arası makyajlı kasasına sahip olan yazarlar yeşillendirebilir mi acaba

edit: ekleme
  • sözde bu kasanın devamı olup, özde w213 olması gereken(bkz: w212 fl) bir “makyaj” operasyonu geçirmiş e serisidir.

esasen mercedes w212 kodlu kasayı rencide etmemek adına 2013 sonu gelen yeni kasa e serilerine “facelift” demeyi tercih etmiştir. bu da otomobil dünyasının gelmiş geçmiş en kapsamlı ve pahalı makyaj operasyonu olarak(1 milyar euro civarı) tarihe geçmiştir.
  • sanırım son safkan e serisi olarak kalacak. w204 en büyük makyaj derken, w212 1 milyar euro’luk makyajı ile kırılması zor bir rekora imza attı.

oturaklı, konforlu, lüks ve estetik sedan araçtır, yerine gelen 213 arka kapılardan fırıl fırıl rüzgar sesi alıp, plastik ekranları ile modern ekonomide lükse yer olmadığını göstermektedir...
  • şöyle efsane bir reklama sahip w124 ile beraber en beğendiğim e class’tır. yukarıki yazara da katılıyorum, bence de son safkan e class’tır kendisi.
  • yukarıda bir yazarın bahsettiği gibi safkan son e serisidir.

sahibi bulunduğum 2012 avantgarde modelinden sonra makyajlanıp w205 çakması bir hale gelmiştir.

amerikan şımarıklığı olan 300c den sonra geçtiğim için müthiş bir premium hissi sunuyor.
  • w213 önce üretilmişde, w212 fl olanı sonra gibi geliyor bana. daha mercedes, daha oturaklı daha zengin...
    eski kafalı olmaya başladım belkide bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap