şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün arkadaşım sayesinde tanıştığım çok güzel coverları olan grup. şöyle bir şey var mesela:

  http://www.youtube.com/…v=2u0nfgoni7s&feature=share

  twitter' dan takip etmek isteyenler için: http://twitter.com/#!/walkofftheearth
 • süper über topluluk. takip edilesi, dinlenesi, dinletilesi.
 • bu adamları deli gibi araştırma işine verdim kendimi. şimdilik elimizde bulunun veriler, grubun iki kişiden oluştuğu( bunu araştırmadan da anlayabilirdik diyenler için aşağıya bir not düşüyorum), özellikle uzun saçlı ismi gianni olan elemanın bünyesinde yetenek patlaması yaşıyor oldugu yönünde. çalamadığı alet yok, theremin dahil, sesi de güzel. öteki eleman da iyi hakkını yememek lazım, sesi güzel.
  man down coverındaki klibe bakıldıgında http://www.youtube.com/watch?v=chnw7ey7kkm, evet hepsini farklı kişiler sanmadım değil, başka bünyeler de bunu yaşamasın diye yazayım dedim. uzun saçlı olanlar ne kadar aynı falan gibi şeyler düşündüm, yaklaşık 983749. izleyişimde, sonradan aydım duruma, tam ekran klip izlemenin faydaları işte.
  bu adamlar cover yapıyoruz adı altında şarkıları mahvetmiyorlar. yakın bir zamanda kendilerine ulaşıp cover isteklerimi hunharca belirtmeyi düşünüyorum. buralar entry dolar gibi geliyor bana haydi bakalım.
 • daha fazla cover yapmalarını dilediğim grup. her gün yeni şarkı yapsalar dinlesek yada albüm yapsalar ne güzel olur.

  dinleyen bilir. pull the trigger, pull the trigger boom.
 • man down coverı şahane olan grup. şahsen artık rihannadan dinlemiyorum o derece yani. linke bir üst kattan ulaşabilirsiniz.
 • kendi açıklamalarına göre dört kişiden oluşan grup kelimenin kendi anlamıyla gençler eğleniyor halindeler, eş zamanlı olarak eğlenceliler de yani "napmış bu salaklar" tadında kendilerini eğlendirme halinde değiller sadece. kendi siteleri de var da şu an kendimizi paralayıp siteyi yapma aşamasındayız diye açıklamışlar, sitede pek bir şey yok yani şimdilik.
 • bu grubun man down yorumları müthiştir efendim. son günlerde ailecek 8-10 kere dinlemekteyiz. en azından öncelikle bunu söylemiş olalım. söz konusu cover'a gelince, şarkının ruhunu mükemmel bir şekilde koruyarak (diğer cover'lardan farkı da bu sanırım), çok da şaklabanlığa kaçmadan şarkıyı hakettiği müzikallik içerisinde yorumlayabilmişlerdir. klipteki görsel oyunlara/fırlamalıklara zaten diyecek bir şey yoktur, akıllı çocuklar nitekim. fakat bu man down cover'ı (bana göre) kendilerini hiç farkında olmadıkları bir düzeye taşımaktadır. bu şarkıyı walk off the earthten dinleyenler artık party rock anthemi veya yesterdayi o zibidi heyecanı içinde dalga geçerek dinlemekten haz alamayacaklardır. bu şarkıyı icra ederken topu topu iki kişi olmalarına rağmen man downı yorumlayışlarındaki ciddi efor ve yakaladıkları üst düzey başarı üzerlerine çökmüş olmalıdır (gençler toparlanın bakalım). dolayısıyla artık kendilerinden büyük işler beklenen bir "grup" moduna geçmişlerdir. en azından benim beklentim bu yönde. şimdi onlar düşünsün!
 • facebook sayfamda yaptıkları tüm coverları paylaşmamak için kendimi zor tuttuğum çok eğlenceli kişiler. o kadar güzel yansıtıyorlar ki tarzlarını coverlara, mesela bir bunalım şaheseri olan karma police bile insanın yüzünü güldürüyor izlerken. takipçileriyiz.

  karma police
  love the way you lie
  yesterday
 • yaptiklari cover'lar cogu zaman orjinallerinden guzel olan ve bunu iki bicak, su bidonu ve silah sesleriyle taclandiran eglenceli bir gruptur.

  dinlemek isteyenler burdan buyursun ;
  http://www.youtube.com/watch?v=ksecjlvw8yc
 • rihanna'nın man down coverı ile beni benden aldılar. defalarca izledim ve çok geç de olsa farkettim ki videoda sadece iki kişi var..!! ve klasik türk tepkimi verdim: "vay orrospu çocukları..!!1!"

  http://youtu.be/chnw7ey7kkm