• sağlıklı beslenmeye gönül verenlerin favori markası. hayvan gibi iyi granolalar çıkarmışlar. glutensiz hindistan cevizlisi başarılı, soğuk sütle löp löp gidiyor sabahları.
  • fıstık ezmesinin parçacıklı olması güzel ama tadı züber'inki gibi nutty diil, daha "çiğ" malsf:/ keşke kavurması daha iyi olsaymış
  • şu an 11.11 sebebiyle hali hazırdaki indirimlere ek olarak %11 indirim ve hediye olarak da bir paket kinoa veren site. normal fiyatlarına oranla epey uyguna denk geliyor ürünleri şu an. hakkında genel olarak olumlu yorumlar okuduğum için uzun zamandır denemek istediğim bazı ürünlerini sipariş ettim, umarım sıkıntı yaşamam bakalım.
  • deprem bölgesine glutensiz ürünler gönderen marka, çölyak hastaları için hayati önem taşıyan bir konuydu. ellerini taşın altına koymuşlar. her ne kadar pahalı olsalar da artık tek tercihim olacaklar.
  • katkısız ve doğal ürünler sunan marka.
    yakın zamanda hurmalı çikolatalı fındık ezmesi ve ballı fıstık ezmesi ürünlerini aldım.
    hurmalı fındık ezmesi lezzet olarak on numara ve içerisinde sadece fındık, kako ve hurma bulunuyor. tabiki fiyatları da buna göre ayarlanmış şekilde bir miktar yüksek ama doğal beslenmek ülkemizde hep pahalı olmuştur ne yazık ki.
  • badem unu için sitesindeki karb oranıyla kavanoz üzerindeki karb oranı farklı olan marka.

email atıp “hangisi doğru?” diye sordum, cevap bekliyorum lütfederlerse. (editleyeceğim)

etiket okumadan, markanın sitesine göz gezdirmeden hiçbişey almayın a dostlar. özellikle glutensiz veya ketojenik beslenenler.
  • glutensiz beslenenler için büyük nimet olan marka. badem unu, kinoa unu, chia unu, hindistan cevizi unu gibi çok fazla un seçeneği var ve başka süper gıdalar satıyorlar.

arada sırada trendyol'da kampanyaları oluyor, stokluyorum. şiddetle tavsiyedir.
  • bu sıcakta yeni artizan çikolatalarını ve atıştırmalıklarını alayım dedim, çikolatalar bir bütün olmuş, çikolata ve cevizli bites ürünü de bir top olmuş, kısacası yazın sıcaklarda çikolata vb şeylerden sakın almayın yoksa bir bütün olarak tüketemeden atarsınız.

öte yandan ezmeleri harika, tavsiye ediyorum.

ek olarak sürekli kendi sitelerinde daha pahalıya satıyorlar tüm ürünleri, kendi sitenizde her şeyin daha uygun olması gerekmez mi nasıl bir marketing anlayışınız var, gerçekten şaşırtıcı.

edit: kendi sitelerinde pahalı satılması
  • bim için bella natura markasıyla fason üretim yapan, mutfağımın baş köşesi diyebileceğim sağlıklı yiyecek markası. ilgilenenler için bu salı bim'de uygun fiyata ham kakao, hindistan cevizi unu, yulaf unu ve keçiboynuzu unu var ve ürün ambalajlarının üzerinde de wefood güvencesiyle ibaresi bulunuyor. ilgilenenlere duyurulur *.
  • müthiş bir espri anlayışına sahip olan firma.

2 hafta önce aldığım organik tahinin içinden 2 defa küçük sinek çıktı. kendileriyle iletişime geçtim, bundan sonra dikkat edeceklerini söylediler. allah razı olsun, ya dikkat etmeselerdi ben ne yapardım!

o kadar yüce gönüllüler ki bir de teşekkür hediyesi gönderdiler bana, sağolsunlar. gönderdikleri hediye ne olsa beğenirsiniz? tahin :d ya ben bu saatten sonra senin sinekli tahinini ağzıma sürebilir miyim acaba? insanla dalga geçiyorlar resmen. yanına kakao yağı ve kakao tozu eklemişler haklarını yemeyeyim.

aslında markaya saygımdan buraya ya da başka bir sosyal mecraya yazmayacaktım ama bu dalga geçen, umursamayan uslupları yüzünden yazmak durumunda kaldım.

almayın, aldırmayın. sinek de çıkabilü müthiş espri anlayışı da, neyle karşılaşacağınız belli değil.

edit: dün wefood'dan nurcan hanım aradı. dışarıda olduğum ve şarjım bitmek üzere olduğu için uzun konuşamadık ama kendisi bana tekrar tahin göndermelerinin hataen olduğunu belirterek samimi özürlerini iletti. kendisine çok teşekkür ediyorum, içtenliğinden en ufak bir şüphem yok.

kendisinin bu yönde bir talebi zaten olmadı ama ben de sinek meselesini önemsediğim için entrimi silmemeyi tercih ediyorum. bu markadan en azından tahin alırken bir daha düşünmek gerekli.
hesabın var mı? giriş yap