• tek başına kullnıdığında her neyse anlamına gelen ingilizce sözcük
  • oasis'in double cd olarak satılan definately maybe special editionlarında da bulunan güzide şarkısı (maalesef kendimden bilmiyorum).video'su ise az para harcanan ama iyi olan videolara örnek gösterilebilir.octupus s garden dışında mtv's most wanted'da söyledikleri akustik versiyonun sonuna all the young dudes'u ekleyip all the young blues diye değiştirmişlerdir ki,tadından yenmemiştir..
  • fazla guzel olmamasina ragmen ne demek dedigim baya guzel hatun.
  • liam lynch diye bir adamin(link vermeye gerek bile gormedim) soyledigi sarkinin adi. kerrangda, mtv2de filan surekli gosteriyorlar, neden anlamadim.
  • bana sigara içirmemeyi kendisine misyon edinmiş eylenceli hiperaktif...
  • birlikte yürürken gereksiz bir sürü şey bulup eğlenebildiğimiz, bi de gülümsemeyi hiç bırakmayan, hatta bunu zaman zaman biraz fazla abartan bi insan bu.
    birlikte fotoğraf çekeriz, birlikte kolye yaparız zaman zaman birlikte lahmacun yedigimiz bile olur, iyi insandir..
  • 3 sene önce tanıştığımda sadece tanıdık bir insan olan ve geçen sene finallerin bitimi sonunda süpriz bir şekilde muhabbet etmeye başladığım spice girls eşliğinde pek güzel dans eden ama beni dans ettiremeyen koşan kişi.
  • bu insanla konuşmayı özlediğiniz bi anda vapurda karşınızda durur siz görmezsiniz sonra vapurdan inerken bee diye gelir konuşursunuz, araba çarpma otobüs altında ezilme riskleri atlatırsınız fakat özlemişinizdir o yüzden pek koymaz. sonra fotoğraf basmaya çalışır, basamaz herkes çok güzel teknik yaptığını sanır biz de eğleniriz bu insanlarla, programlar yaparız kendi kendimize ama hiç bi zaman gerçekleştiremeyiz zamanımız yoktur. ama dost insandır, güzel insandır, herkesin anlayışından farklı bi insandır.
  • ev sahipliği olayını, herkese kendi evlerinde af buyrunuz taşşak kebabı yapıyolarmış kayıtsızlığını, rahatını, huzurunu, azma cüretini hissettirecek derecede iyi benimsemiş, hoş benimsemiş, teşekkür edilesi, iade-i ziyaret ettirilesi güzel insan.
  • ellerini beline dayamis iri yari zenci kizkardeslerimiz* tarafindan, gozler yukari kaydirilarak, 'whaddeva!' seklinde telaffuz edilmesi tercih edilir.
hesabın var mı? giriş yap