6633 entry daha
  • #109087161 üstteki suserin karşılaşmış olduğu sorun bende de var. çözümünü bilen varsa lütfen yeşili yakalım.
    not: ios

edit: kaldırılmış arkadaslar. kaynak halk tv ana haber swh

edit2: geri geldi.
  • son bir saattir son görülme özelliği kaybolan uygulama.
  • son güncellemesiyle daha da sevilen uygulama.
    çevimiçi yok, yazıyor yok.
    yokluktan gelen huzur.
  • son görülme, çevrimiçi ve yazıyor gibi özelliklerin hepsini kaldırmışlar. gizlilik ayarlarından da değiştirmeye kalktığınızda hata veriyor. çılgın whatsapp
  • sms gönderir gibi hissettiriyor bu çevrimiçi ve son görülmenin kaldırılmasından sonra. hatta var olan bir şey gitti ya, adeta mektup gönderiyormuş gibi hissediyorum lan resmen.
  • devrim yapmışlar resmen! o güzelim adın altındaki çevrimiçi yazısını birdaha göremeyecek olmak... üzdü lan!

edit: geri geldi kurban olduğum (bkz: çevrimiçi)*
  • son görülmeyi kullananların var olduğunu bana gösteren olay. şaşırtıcı. size ne kim kaçta girmiş çıkmış.
  • kendi ayağına sıkan uygulama.
  • yaptığı bu son güncellemeyle insanları gereksiz stresten kurtarmıştır, bence başarılı, yaşasın özgürlük...
  • çok üzgünüm...
    last seen eşimle aramızda bir haberleşme aracıydı.
    ailelerimizden çok uzaktayız her gün sabah 11 den gece 12 ye kadar 2 yavrumla tek başınayım evimde, eşimin çalışma saatleri çok uzun ve birbirimizi her dakika arama fırsatımız yok. o benim,ben onun son görülme saatine bakar birbirimizin hayatta olduğundan emin olurduk.
    umarım whatsaap hatasını anlar ve geri gelir.

edit: geri geldi yaşasın last seen! :)
2096 entry daha
hesabın var mı? giriş yap