• abc'nin 2018-2019 sezonu için onay verdiği aksiyon komedi dizisi. lauren cohan, scott foley, ana ortiz, tyler james williams, başrol oyuncuları.

dizinin konusu

böylelikle was it all worth it'in 2 ay önce verdiği ukte doldurulmuş oldu.
  • ilk bölüm , makara ve aksiyon tam gazdı. vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. böyle gider umarım.

3. bölüm sonrası edit : çabuk baydı.
  • lauren cohan için bile izlenir.
  • canım lauren'ımın güzel gözlerinin hatrına iki bölüm katlanmaya çalıştığım, bunun dışında hiçbir şekilde en ufak izlenebilitesi olmayan berbat bir yapım.

oyunculuklar falan zaten berbat, hiç girmiyorum bile. özellikle scott foley ve ana ortiz midir nedir, tek kelimeyle facia.

3/10. o da lauren'ımın güzel gözlerinin hatrına.

edit: imla
  • neden bilmiyorum ama amerika'nın kablolu kanalları dışındaki diziler, yani ulusal kanalların (abc, cw, cbs, nbc vs) dizileri pek bir dandik oluyor. paraysa var, senaristse var, yönetmense o da var ama niye/neden/nasıl istikrarlı olarak dandik yapımlara imza atılıyor, bilemiyorum. whiskey cavalier'e güzeller güzeli lauren cohan için şans verdim ama yukarıda yazıldığı gibi hemen bayıyor. ilk 2 bölüm sürükleyici ama 3.'den sonra çıta daha da düşüyor, ki ilk 2 bölümde çıtanın yüksekte olduğunu söylemek mümkün değil. velhasıl epey klişe bir öyküsü ve karakterleri var dizinin. birisi fbi'ın, diğeri cia'in en iyisi olan iki kişinin takım olup günü kurtarmalarına, bu arada birbirleriyle çatışıp durmalarına odaklanılıyor. öykü tarafı inandırıcılıktan zerre nasibini almamış. hani whiskey cavalier ajan parodisi olsa realizmi umursamazsın ama değil. öte yandan iki esas karakteri de pek bilindik. neyse belki cohan için fırsat bulduğumda izlerim.
  • çok iyi başlayan, ardından tökezleyen sonrası da tekrar yükselişe geçen çerezlik ajan dizisi.
  • henüz final yapıp yapmadığı belli olmayan dizi. iptal edildiği duyurulmuştu fakat yeni haberlere göre yeniden çekilebilirmiş.
  • çerezlik, büyük ihtimalle bir daha çekilmeyecek dizi.
hesabın var mı? giriş yap