• haftada 2 gun, 20 ser dakikalik antremanlarla 8-10 seansta oldukca basari sagladigi soylenen bir zayiflama ve kas gelistirme programi.
    ems denilen, fizik tedavide kullanilan akimla calisan bir aletle antreman yapiliyormus ancak herhangi bir zarari var midir bilemedim.
    gidenlerde memnun sanki, denenebilir...
  • haftada 20 dakikalık fitness programıymış. stüdyoları varmış.

incelemeler :

menshealth : http://goo.gl/i54wcw

veteknoloji.net: http://goo.gl/ec7uj2

youtube hali.
  • genellikle zengin insanlarıntercih ettiği antrenman yöntemi.

insanlar şunu anlamlı; hiç bir başarıya çiçekli yollardan gidemezsiniz. haftada 20 dk çalışıp muhteşem bir vucudunuz olacakmış. yahu geçiniz efendim bunları acı cekmeden olmaz bu işler her işin kolayını bulmaya çalışıyoruz biz.

bakın belkide yöntem çalışıyor? olabilir ama kesin olan bir şey var kolay yoldan kazanılan kolayca kaybedilir. hadi diyelim yaptınız oldu triceps bicesp adobis vs süper. kiloda verdiniz.
    peki ya sonrası 3 ay sonra da spro yapmak için oraya mı gideceksiniz? gitmeyeceksiniz hayatınız boyunca oraya gidemezsiniz. 6 ay sonra tekrar belkide daha kötü bir şekilde eski halinize döneceksiniz.

spor bir yaşam biçimidir öylede kalmalıdır.

dedigim gibi geçiniz efendim.
  • deneme seansı sonrasından bildiriyorum yaklaşık 7 dakika egzersiz yaptık ve 4 saattir bacaklarımın ağrısı dinmedi. kesinlikle başlıyorum ve bacaklarımın incelerek uzun ince görüntüme tekrar kavuşmayı planlıyorum.

fiyatları normal spor salonlarından daha fazla olmasına rağmen benim gibi tembellere uygun olduğunu düşünüyorum. 20 dakika nedir ki sık dişini diyerek süreç boyunca kendimi motive edebileceğime inanıyorum.

bu sporla kaslarımı güçlendirdikten sonra yüzme kursu ile cila atıp muhteşem sportmen bir vücuda kavuşabilirim sanırım. yalnız bacaklarım çok ağrıyor.
  • ataşehir şubesinde 1 aydır kullandığım hede. düzenli/dengeli beslenmeyle 3 kg vererek (2.5'u yağdan) 74'ten 71'e indim (boyum 1.78).

giydiğiniz yelekteki pedler sayesinde vücudunuza belli aralıklarla akım göndererek kaslarınızı ekstra çalıştırırken, belli başlı hareketler (squat, ağırlık kaldırma, şınav, mekik ve birçok adını bilmediğim şey) yapmanız isteniyor. normalde kolay kolay yaptığınız hareketleri kasların sürekli uyarılması sebebiyle çok zorlanarak yapıyorsunuz, böylece kısa sürede iyi sonuçlara ulaşıyorsunuz.

asıl amacı benim gibi tembeller için yağ yakımı + kasların güçlenmesi + sıkılaşma konusunda kısa sürede etkili olmak.

benim gitme amacıma gelirsek; kilo vermekten çok, postür düzeltme, yağlı kısımları eritip fit bir görünüme kavuşma, ve şuana kadar işe yaradığını söyleyebilirim.
    ama sadece buna devam edersem asla kaslı kaslı süper fit bir vücuda sahip olamayacağımın da bilincindeyim. siz de bunu bilerek başlayınız.

demo dersleri genelde ücretsiz. bence bir deneyin derim. bir şey kaybetmezsiniz. 20 dk'lık değişik bir aktivite deneyimlemiş olursunuz.

edit: yaklaşık 6 ay devam ettim, postürümde ciddi düzelme oldu ve bu sürede az da olsa kilo da verdim(zaten kilolu bir insan değilim). ama dürüst olmak gerekirse son 3 ayında beslenmeme fazla dikkat etmedim. zaten asıl amacım kilo vermekten çok postür düzeltmekti. sonrasında tasindigim icin birakmak zorunda kaldim maalesef
  • 6 antrenmanım bitti. yazılış amacım kilo vermek. vki'm 26,7. bunun 23e düşmesini istiyorum. bunun için de yaklaşık 13 kilo vermeliyim. verdim mi emin değilim. göbeğim yerinde duruyor gibi. ama oturduğum zaman yanlardan tutabildiğim yağlar daha az sanki. ayrıca kesinlikle ama kesinlikle çok daha güçlüyüm daha zindeyim. koltukta uzandığımda doğrulurken çok çok az destek alarak ya da destek almadan kalkabiliyorum. 6. antrenmanımda ilk kez 10 kg lık dambıl kullandım (kullanabildim). kondisyonum daha iyi. kollarımdaki sarkıklar daha az. nispeten sert kollarım var. artık 20 dklık antrenman bittiğinde kendimi bitik değil enerjik hissediyorum. yazılırken 1 ay kondisyonunu toparlayacağız 1 ay sonra kas yapmaya başlarsın demişlerdi. 3 hafta bitmiş durumda. şu an itibariyle iyiyim. 24 antrenmanlık paket bittiğinde editlerim.

editlemeyi unutmuşum editi: 12. antrenmanda falan alkol disiplinini bozduğum için kilo kaybı anlamında en fazla 1-2 kilo vermişimdir. ancak 24 antrenman sonunda kendimi hiç olmadığım kadar dinamik, dinç ve sıkılaşmış hissettim. 20 dakikalık antrenmanlar kesmemeye başlamıştı. 6. antrenmana kadar bitik bir şekilde antrenmanı tamamlarken, 24. antrenman sonunda bi 20 dk daha yapacak durumdaydım.
    özetle, işe yarıyor.
    ama alkol disiplinini bozmayın :) mümkünse diyetisyen eşliğinde sürdürün. beslenmenize dikkat edin. spor sonrası yemeği kesinlikle atlamayın.
  • kocaeli şubesi tarafından kötü muameleye maruz bırakılıp üzerine de mekan sahibinin sen benim kim olduğumu biliyor musun muhabetine maruz kaldığımız hiç bir şekilde tavsiye etmediğim spor şeysi. bir de merkezinden müşteri memnuniyeti için arayan kişi tarafından baskılanmaya çalışılıp mekan sahibinin bizimle uğraşmaması için konuyu bırakmamız için üstü kapalı uyarıldığımız yer. sağlığınız için uğraşırken bu tarz muamelelere maruz kalmak 2 kere üzücü oluyor. hakkını arasan sonuç yok.
  • bugün ilk seansımı tamamladım. koşu bandım arızalı diye eliptik bisiklet ve pilates ile süreci ilerletiyordum ama baktım ki yağ oranım artıyor ,voit servisten hizmet alıp koşu bandım tamamlana kadar süreci böyle ilerletmek istedim.
    gerçekten spora alışkın biri olarak şunu söyleyebilirim ki yirmi dakikada yirmi saat spor yapmış gibi yoruldum. eve geldiğimde merdiven çıkamam sandım. böyle bir kas ağrısı yok. iki ay alacağım bu hizmeti. vacu ve xbody ikisini aynı anda ilerleteceğiz. antrenman seansları haftada üç gün. 2/1 şeklinde ilerletiliyor süreç. diyetisyen kontrolü de var. haftada bir ölçüm yapılıyor merkezde ayrıca. memnun kalacağımı düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap