şükela:  tümü | bugün
  • denemeye değer.
    dil:ingilizce
    seviye:iyi (ielts:6.5)

edit: baya ingilizce bilen yazar varmış hakkaten tebrikler. ielts ile ilgili tavsiye isteyenlere tavsiyem; bol bol deneme çözün sistemi anlayacaksınız. speaking için ise internetten birilerini bulun konuşun başka yolu yok.
  • (bkz: send panpa)
  • ingilizce seyederiz icabinda, abartmayin ama karmasa kasicam diye.
  • esperanto dilinde mesajlaşacak birini arayarak içine edeceğim taban verisi.
  • fransızca ve ispanyolca derdini benden daha iyi anlatacak arkadaşlar yeşillendirebilir.
  • upper-intermediate seviyesinde ingilizceyle kıvranan biri olarak dâhil olmak istediğim liste.

açıkçası cümle kurma konusunda kötüyüm. konuşulanları anlıyorum, hatta makale okuyabiliyorum ama iki kelime bir şey yazmaya çalıştığımda ortaya çıkan şey bir facia oluyor. bana bu konuda eksikliklerimi gösterecek arkadaşlar olursa çok memnun olurum.

not: onlarca mesaj aldım ve birçoğu gerçekten yardımcı oldu, çok teşekkür ederim.
  • ingilicce konusacak, pratik yapcak bağyan arkadaşlar varsa yeşillendirebilir. bu arada hemen sex sanmayın yahu, prensip olarak 2 erkeğin ingilizce konusmaya çalışmasını saçma buluyorum.
    not: yds 73.75

edit: ulan hakkaten baktım resmen sapık gibi görünüyormuşum milletin gözünde. ya karşı iki cins insan oturup konuşamaz mı arkadaş. ille de sikecek bu inanma diyor. hayatı boyunca her gördüğü kadına cinsel obje olarak bakan, arkadaşının karısına sarkan adam bunlar gerçi çok da şaşmamak lazım. bence bu sorunu çözdüğümüzde toplum olarak bir adım daha ileri gideceğiz.
  • bir zamanlar livemocha ile gerçekleştirilebilen hadisenin ekşisözlük versiyonudur. ingilizce, seviye orta-iyi arası, speaking pekte iyi değil. (bkz: anlıyorum ama konuşamıyorum)
  • alamanca başlangıç seviyeyle dahil olmak istediğim hede.

a1'i bitirdim a2 çalışıyorum ancak hiç pratiğim yok. napıyon nassın ne iş yapıyon gibi şeyler konuşabilirim yani**

basit seviyede almanca öyküler paylaşacak yazarlara da mesaj kutum ardına kadar açık.

editto: güzel ama ingiliççe kısmına da seve seve dahil olurum. başlık tercihim iç ve dış siyaset
  • ispanyolca-portekizce-ingilizce ile katkıda bulunabilirim