• güzel kızlar gibi her yerde vardır aslında. sadece algılarınız farketmez.

ben futbolcu sabri ile çok dalga geçilmediği dönemlerde sabri için "ölürüm buna ya nasıl yakışıklı" diyen kızları gözümle görmüştüm yıllar evvel.

bir insandan hoşlanman için sahip olduğu mevki, konumu, yaptığı iş, onu gördüğün yer vs hepsi önemlidir.

zira kadınlar için de böyle. bi dizi oyuncusu kadın için "dünyanın en güzel kadını" diyenler var mesela. halbuki al aynı kadını karşı sokaktaki mağazaya tezgahtar yap, yani dolayısıyla ünlü biri olmasın. aynı kadın için siktiret lan şu kezbanların götünü kaldırmayın der arkadşaına.

hayat böyle bir şey. algılar yönetiyor.
  • -yakışıklı erkekler ölsün! gitsin! hatta güzel kızlar da onlarla beraber olsun
    +eee sonra?
    -biz de bokumuzda yuvarlanıp olur olmadık birbirimize pandik atalım.. ya noolur bi yapalım bak çok hoşumuza gitcek...
  • saçını uzatıp sakalını kesince kadına benzeyen erkeğe verilen ad. saçını kesip bıyığını uzatınca erkeğe benzeyen kadına da çirkin kadın adı verilir.
  • zengin/unlu/sohret/populer olmayanlarin cogu sokakta, otobuste, karsi kapida, okulda senin benim gibi gorunen, normal bir vatandas olarak farkedilmezler bile.
  • aslan, kaplan ya da çita gibi bir canlıdır.
    anca belgesellerde, fotoğraflarda falan görürsünüz. gerçek hayatta nadiren görebilirsiniz ancak yanında olamaz, dokunamazsınız. zira risk budur.

tabii bu gerçek; narin ceylanlar, çekici vaşaklar için geçerli değil. sadece tontik sincaplar, ponpik panda yavruları vs. için geçerli.
    (bkz: pandayavrusu ile acımasız gerçekler)
  • genellikle "ulan bende bu surat varken, bana bitmeyecek kızı sallarım" şeklinde bir ruhaniye ile gezdiklerinden kafa içleri boş olan kişiler.... (bkz: tın tın)
  • "ay memelerini agzima sokuyilar" "ay sevgilimin yaninda bile yiycek gibi bakiyolar" gibi kezbanvari cumlelerle yakisikli oldugunu belli edip oturup mesaji var yesilinin yanmasini bekleyen wannabe'leri de vardir.

gercek hallerini gosteriyorum bunlarin:

http://www.bikarikatur.com/…rleri-bernand-shaw1.jpg
  • onlar da insan, onların da dertleri var

şaka şaka lan şaka ne derdim olacak, trampet çalıyorum
  • kadının aşık olduğun erkektir. net!
    kadın ve erkek psikolojisinin ayrıştığı noktalardan birisi de budur. elbette ki istisnaları olabilir ama kadınlar, aşık oldukları erkeği yakışıklı bulurlar. erkekler ise, güzel gördüklleri kadına aşık olurlar.. o çok sık rastgelinen; ''hanzonun yanındaki cillop gibi hatun'' durumu, bu yüzdendir işte.. aşık olmayan kadın ya da erkek, objektif baktığından gerçeği görür.
    siz bir de o kadına sorun.. ''kim daha yakışıklı; brad pitt mi, yanındaki hanzo mu?'' diye
hesabın var mı? giriş yap