• itiraf.com'da hakkında şöyle bir iddia yayınlanmış kişi;

bukresli; cinsiyet: erkek; yaş: 35; ülke: yurtdışı
    2 ay evvel bir teslimat icin istanbul'dan almanya'ya gittim. hemen ayni ucakla da geri dondum. almanya'da yolculari beklerken hosteslerle sohbet ediyorduk. bir gorevli gelip 2 kisinin deporte (sinirdisi) oldugunu soyledi. bunlardan biri, bayan sinema sanatcisi s.ç.'nin eski esi, temiz yuzlu oyuncu y.d. idi. adamin morali bozuk oldugu icin konusmadim. fakat 27.09.2004 tarihli hurriyet gazetesinin kelebek ekinde bu vatandasin soyle bir beyanat verdigini gordum: "hulya avsar'in turkiye'de jon yok sozu uzerine 5 yildir ikamet ettigim almanya'dan ulkeme dondum." e pes dogrusu!

ayrıca bkz. http://www.sabah.com.tr/…y/mag108-20040929-200.html
  • kanal 7, stv gibi kanalların çektiği televizyon filmlerinde çenesine taktığı gür keçi sakalıyla hristiyan din adamlarını canlandıran oyuncu.
  • manasızlığı ile türk sinemasının suat suna'sı. hakkında benden fazla entry olması skandal.
  • fanatik'teki videoları, siteye bir şekilde sızıp kendisi upload ediyor diye düşündüğüm kişi. zira kimsenin açıp da o videoları izlediğini sanmıyorum. hatta izlemediğine eminim. e böyle bir iş için neden buna para versinler ki? bence kendisi yüklüyo onları abi. geri kalan zamanında da evde boxerla gezinip duran bi adam bence. göz altları da şiş şiş, kesin uyumaktan.
  • sabah sekerleri tarzı programlarda sunardı.genelde kotu adam tipi yakısmazdı buna,o yuzden sempatik ve fırlama tipleri canlandırırdı.kırk yasına merdiven dayamasına ragmen genc gozukur boyle olgunlasmamıs,cocuksu kalmıs gibidir.
  • hakan $ükür'ün en büyük kankası...
  • kaan girgin le beraber ıssız bir adaya dusse ve sorulan '' yanınıza almak istediginiz 3 sey nedir? '' sorusuna 1)erol kose 2) adnan aybaba 3) mustafa sandal cevabı verse diye yillardir bekledigim allahin durup dururken meshur olmus bir kulu.
  • radyoculuk tarihinde unutulmayacak bir bombaya imza atmış ultra zeki(!?) insan. sabah gazetesinde yayınlanan haberi aynen aktarıyorum...

radyo programına her hafta bir ünlü konuk eden oyuncu yalçın dümer, son yayınında gerilimli anlar yaşadı. tarık akan'ı önceki günkü yayınına davet eden dümer, akan'la 'anne kafamda bit var' adlı kitabı üzerine söyleşi yaptı.
    canlı yayında önce sinema üzerine sohbet eden dümer, sonra akan'ın 'anne kafamda bit var' isimli kitabıyla ilgili sorular sormaya başladı. yalçın dümer'in elindeki kitabı incelemeye başlayan tarık akan'ın 'bu kitap orijinal değil' sözleri ortamın gerilmesine neden oldu. akan, 'kitabı nereden aldınız?' diye sorunca, yalçın dümer itirafını yaptı. tarık akan'ın karşısında adeta günah çıkaran dümer, "kitabı çok aramama rağmen kitapçılarda bulamadım. bu yüzden korsanını satın aldım" dedi. tarık akan bu cevap karşısında sinirlendi ancak programı sonuna kadar devam ettirdi.

alıntı için: http://arsiv.sabah.com.tr/…mag104-20051009-200.html
  • bir oyuncunun transferi bitti, kesin geliyor diyorsa o oyuncudan umudunuzu kesin. kendisinin gazeteciliği sadece bu şekilde kullanılmakta şu sıralar. değişik bir duyumculuk örneği tabii ki.
  • zannimca kendisi kesinlikle kesinlike bu islerin adami degildir.. mimik, boy-pos, ses, gozler falan.. yok anacim yok.. sevtap parman ile cevirdigi bir film vardi.. hatta filmin muzikleri depeche mode'a ait.. yani taaa o zamanlardan belliymis amcamin gelecegi ama gereksiz zorlamislar yonetmenler.. serpil cakmakli ile cevirdigi filmerden sonra evlendi ve bosandi..
    sanirim tolga savaci alternatifti kendisi.. en azindan tolga savaci zengin cocugu rollerini tasiyabiliyordu.. bu ne giyse egreti uzerinde.. tipinden midir nedir.. habire bir eziklik ambiyansi var uzerinde.. bmw kullaniyor 5.20 yok anasini satayim.. adam salatalik arabanin icinde..

gerci bi filmde o da * banu alkana tecavuz ederek bizlere kendisinin siradan bir erkek oldugunu gostermistir.. ek olarak filmde fotograf sanatcisi idi kendisi.. ben ona takilmi$im galiba
hesabın var mı? giriş yap