338 entry daha
  • alkol alabileceği tanıdık tekel bayi arıyordur.
  • evli ve çocuklu biri olarak hayal edemiyorum.
  • motorumla geziyorum beybi.
  • ben bir elektrik direği buluyorum, geçiyorum karşısına, o zaman kendimi daha az yanlız hissediyorum.
    bir elektrik direğinin yanlızlığını taşıyorum üzerimde. uzaktan baktığımda bir farkım olmuyor direklerden. o yüzden yanına gidip bakıyorum. tek fark, direkler çatırdıyor yanlızlıktan, ben ise üşüyorum. çatırdamak yanlız direklere mahsus sanırım. gerçi her insan yanlızken biraz üşür

milyonlarca galaksi içinde bir dünya yanlızlığı taşıyorum üzerimde. o yüzden saatin çok bi önemi yok.

yanlızlığın kötü tarafı gece çöktüğü zamanki hüzün değildir, yanlızlığın en kötü tarafı yanlızlığın kendisine alışmaktır
  • neden 22.00?
    21.59 da ne oluyor? peri gelip tüm dostları balkabağına mı çeviriyor?
    neden 22.00 bunu biri anlatsın?
    son tren mi kalkıyor? alkol satışının yasaklanması mı problem?
    22.00 ın ne suçu var lan?
    yalnızlık kim ulan?
    edit: bisürü hayvan soru işareti???
  • yastığımıza sarılıp ağlıyoruz *
  • 31
  • arabalarına binerler. müziğin de kafa açıcı etkisiyle serseri mayın gibi o yol senin bu yol benim dolaşırlar. yaşadıkları şehirdeki manzaralık yerlere giderler. o kadar dolaşırlar ki uykuları gelir. ıssız bir yerde sağa çeker uyuklarlar. o esnaya kadar efkarlı müzikler çalar. zaten bu tiplerin yarısından çoğunun hüzünleneceği bir hikayesi olur. uyku halinin yarattığı puslu duygudurumundan çıkamazlar. tam böyle uykuya iyice dalacakken, efkarın deminde iyice koyulaşmışken arkadan bir el dürtmüş gibi kendilerine gelirler. ooha lan saat dört buçuk olmuş derler. eve yardırırlar. e tabii biraz hız da yaparlar. polis çevirir bunları. polis direkt ne ayaksın olum bu saatte çeker zaten. açıkla açıklayabilirsen. neyse yırtar polisten. eve gider yatar. yalnız bir yaratığın haftasonu olan hayat döngüsü için kısa bir örnek işte.
  • battaniye altında minik el fenerimizi yakıp ağlıyoruz. ne yapacağız olm açıyoru dizi izliyoruz yatıp uyuyoruz sonra
  • ortalama 2 saat kitap okuyor, ardından müzik dinliyor, iyice uykusu gelince de güç bela uykuya dalıyor.
2039 entry daha
hesabın var mı? giriş yap