• hayırsız, hayın, vefasız bi adamı, fazla kurcalamadan "yermek" için kullanılırsa yeridir.

- abi, sizin karşı komşunun da bi kızı war, aşk-sevgi değil de seks yaşayacaksın onunla...
    - yanlışsın...

nedir; "haywansın", "birazdan seni skecem", "her hareketin-her sözün faul"...
  • sözleri mustafa sandal'a ait bir şarkıdır.
  • bir aysegul aldinc sarkisi

birdin bir yektin benimle
    güzeldin hoştun gülbebektin
    senindim her gün herşeyimle
    değişirsin diye bekleyip sabrettim

sen kendi derdini kendinle hallet
    benden sorulmasın sevgiyle hasret

bir anda unuturum aldırmam
    boş yere kendimi kandırmam
    her güzele kendimi kaptırmam

sen yanlışsın
    yanmışsın
  • inanılmaz tatlı klibi olan şarkı. zamanında show tv'nin kırmızı nokta kuşağında yayınlansa 10 saniyede bir reklam girmek icab ederdi. ondan yayınlamıyorlardı zaten. yoksa emanuella ayşegül aldinç'ten daha mı güzeldi? hayır değildi.
  • muhteşem bir şarkıdır bu. ayşegül aldinç söylemese bu kadar sevmezdim belki ama bayılıyorum şarkıya da kendilerine de. o kız klibinde hala taş gibi hatun. geçenlerde bunu birine söylerken gözlerim parlamış, ağzımın suyu akmış, kendimden şüpheye düşürdü beni bir an. bayılıyorum kendisine.

http://fizy.com/#s/1ajg0k
  • hoş bir klibe sahip doksanlar şarkısı. klipte ayşegül'ün mükemmel fiziği ile yaşıtlarına taş çıkartması ise takdir-e şayan. gerçi şu an böyle bir klip çekse gene döktürür azizim ve bu kadın benim annemle yaşıt şarap misali bir şey ki bu.
  • 90'lar playlist'imdeki aysegul aldinç temsilcisi.

birdin bir tektin benimle
    güzeldin hoştun gülbebektin
    senindim her gün herşeyimle
    değişirsin diye bekleyip sabrettim

sen kendi derdini kendinle hallet
    benden sorulmasın sevgiyle hasret
    kendi derdini kendinle hallet

aysegul aldinç'in buraları yorumlayışı çok güzel, vurguları, tonlamaları vs.
    ses rengi de yakışmış.
  • 90'ların yeri ben de ayrıdır da 90'lara ait şarkıların içinde bunun yeri bambaşkadır. hem klip, hem şarkı ama en önemlisi ayşegül aldinç faktörüyle.. bildiğin çocuktum. sözleri manalıdır, ayarlıdır, atarlıdır (sözleri mustafa sandal yazmış şok şok şok)

bir anda unuturum aldırmam.. yanlışsın, yanmışsın.
hesabın var mı? giriş yap