şükela:  tümü | bugün
 • hayırsız, hayın, vefasız bi adamı, fazla kurcalamadan "yermek" için kullanılırsa yeridir.

  - abi, sizin karşı komşunun da bi kızı war, aşk-sevgi değil de seks yaşayacaksın onunla...
  - yanlışsın...

  nedir; "haywansın", "birazdan seni skecem", "her hareketin-her sözün faul"...
 • sözleri mustafa sandal'a ait bir şarkıdır.
 • bir aysegul aldinc sarkisi

  birdin bir yektin benimle
  güzeldin hoştun gülbebektin
  senindim her gün herşeyimle
  değişirsin diye bekleyip sabrettim

  sen kendi derdini kendinle hallet
  benden sorulmasın sevgiyle hasret

  bir anda unuturum aldırmam
  boş yere kendimi kandırmam
  her güzele kendimi kaptırmam

  sen yanlışsın
  yanmışsın
 • inanılmaz tatlı klibi olan şarkı. zamanında show tv'nin kırmızı nokta kuşağında yayınlansa 10 saniyede bir reklam girmek icab ederdi. ondan yayınlamıyorlardı zaten. yoksa emanuella ayşegül aldinç'ten daha mı güzeldi? hayır değildi.
 • hem şarkı hem klip olarak 90'lardaki özgün ve özgür görsel / müzikal anlayışın en güzel ve sade örneklerinden biridir. bugün herhangi bir klipte birileri süper minisiyle salıncakta sallanıp kilotunu gösterse ya da iki erkek restleşiyoruz ayağına öpüşmeye meyletse, hemencecik seksizmin, cinsel faşizmin tekmesini tadar tokatından nasipleniverir, münasip görüldüğü "kaltak, ucuz, iğrenç vs" yaftaları ile öylece kalakalır. insan nerden nereye gelindi diye üzülmüyor değil..

  klip yanılmıyorsam -yo hayır basbaya yanılmıyorum işte- o günlerin en bomba mekanı olan 2019'da çekilmiştir, ki bu da söz konusu döneme yetişemediğine yanıp duran bencileyin garipler için harika bir armağan, benzersiz bir güzelliktir.
 • sözü bestesi ve onno tunç etkisinin yer yer görüldüğü güzelim düzenlemesi bizzat mustafa sandal'a ait olan harika şarkı. evet, "mustafa sandal bir zamanlar müzisyendi."
 • muhteşem bir şarkıdır bu. ayşegül aldinç söylemese bu kadar sevmezdim belki ama bayılıyorum şarkıya da kendilerine de. o kız klibinde hala taş gibi hatun. geçenlerde bunu birine söylerken gözlerim parlamış, ağzımın suyu akmış, kendimden şüpheye düşürdü beni bir an. bayılıyorum kendisine.

  http://fizy.com/#s/1ajg0k
 • hoş bir klibe sahip doksanlar şarkısı. klipte ayşegül'ün mükemmel fiziği ile yaşıtlarına taş çıkartması ise takdir-e şayan. gerçi şu an böyle bir klip çekse gene döktürür azizim ve bu kadın benim annemle yaşıt şarap misali bir şey ki bu.