• muhabbet kuşunun kakasını çukolata diye ağza atmak.
  • bunalatıcı bi hava,yakıcı bi gunes.bakkala girilip en sogugundan bi ice tea* alınması farzdır ve alırım ne tekim.gozlerimi kaparım ve ilk dikişte yarılarım kutuyu.ikincide biter zaten.bikac kez sallayıp son damlaları da heba etmiyip cope dogru yonelirim.gozler hala yarı kapalı,ice teanin rehavetiyle anca renkleri sececek durumdadır.elektrik direginin yanındaki mavi cop sepetine dogru ilerlerim ama ben benden gecmiş bi haldeyim..bikac adım mesafeden bilegime guvenerek kutuya sallarım bos ice tea yi...vee dannnk vururum adamı kafasından.meger o mavi sepet diregin golgesine comelmiş mavi gomlekli bi amcaymıs....binlerce ozur binlerce kufur
  • hazır kek alınır, poşeti açılır. sonra kesilir bıçak yardımıyla.. sol elde durmakta olan ambalajı çöpe atılır hemmen ardından sağ elde durmakta olan bıçak da peşinden çöpe sallanır..
  • bi arkadaşım çok küçükken bir dalgınlık kurbanı olmuştu. şöyle ki, bu* gecenin bir körü "suuu...suuuu.." şeklinde ağlamaya başlar. annesi uykulu uykulu dolaba gider, şişeyi kapar ve çocuğa içirir. çocuk bayağı bi içer, serinler, rahatlar. dolaptan alınan şişenin su şişesi değil de rakı şişesi olduğu ise çok geç anlaşılır...
    akabinde arkadaş iki gün boyunca mışıl mışıl uyur.. ondan sonra da cin gibi olur, gözleri fıldır fıldır dönmeye başlar...
  • 1.laylaylom kanka muhabbeti yaparken, herşeyi paylaşırken dostun kişinin sana bir noktada aşık olduğunu itiraf etmesi ve aylarca bunu anlamamış olmak, toparlayamamak.

2.aynı programda başka öğrenci var mı diye bakmadan master a başlamak ve ders günü başka öğrenci olmadığı için (bkz: kurallar gereği) 1 sene kaydının dondurulması.
  • dört kişi arabaya biner ama arabanın anahtarı yoktur, öyle armut gibi kalınır. arabanın sürücüsü olaraktan anahtarı çıktığımız mekanda unuttuğumu söylerim. herkes gidip anahtarı almaya davranırken arabanın içine girmemiz için arabayı anahtarla açmış olmam gerektiğini hatırlarım. ve arabanın anahtarı, kapı üzerindeki kilitten kahkalar içerisinde alınır.
  • okulun sekreterliğinde okul numaramızı soran görevliye icq numaramızı söylemek. (bkz: internetin hayatimiza etkileri) (bkz: ben yapmadım) (bkz: vallahi)
  • dersin nerde oldugunu karistirip, gidilen sinifin bos olmasi uzerine "herhalde ders iptal oldu" diyip yurda donup uyumak. bi hafta sonra ayni dersin bu sefer de saat kacta oldugunu karistirip, sinifin garip insanlarla dolu olmasi uzerine "herhalde gene dersin yerini karistirdim" demek. sonuc olarak ustuste uc hafta soz konusu derse girememek.
  • tavlanın yanında patlamış mısır yerken; zarları ağzına, o anda diğer elinde bulunan bir çift mısırı da zar niyetine tavlaya atmak...
  • -arkadasın annesine "gecmis olsun" yerine "allah kurtarsın" demek..
    -kantine gidip parayı uzatıp "bi ögrenci" demek
hesabın var mı? giriş yap