• memento mori ile bir akrabaligi bulunmuyor.
  • şarkılarına yorum yapabilmek için myspace' e üye olmayı düşündüğüm gerçekten başarılı kişi.

keşfettiğime çok mutlu oldum. umarım devam eder. burdan kendisine sesleniyoruz; sitedeki şarkılar çok az. bir kaç tane daha lütfen.
  • kızgın kumların ardındaki mis gibi, berrak, serin su olmuştur kendisi şu vakitler
  • albümünü acilen çıkarması lazım gelir kendilerinin. iki üç şarkıyla kurtulamazsın elimizden artık. kesmiyor.
  • aslında bir konu var..
    neden konuşamayız?
    neden hep suskunsun?
    ben güzelim kadınlar berbat!
    neden buna gülmezsin?
    neden hep mutsuzsun?
    sorular sorunca dersin ki,
    neden çocuksun neden büyümezsin?
    elimde cevabım yok!
    olsa neye fayda, yüzün bana dönmez ki..

ağzımda hep tadı var,
    üzüm gibi paslı bitince gitmez!
    hem yarası hem dikeni var!
    batırır beni de yaralar,
    acıtır sabahlarımı..

birileri var birileri var
    birileri yine sarhoş!
    birileri yaz birileri kış
    birileri önce!
    birileri bize apaçık, birileri pişman!
    birileri bize çok acı!
    birileri çok acı!
    birileri bize çok acı getirdiler!
    birileri farkında birileri farketmedi!
    birileri sağ birileri sol birileri farketmedi!
    o da bunu görmedi!
    bu da sana hiç yetmedi...

üçgen gezegenleri meşhur cinayetleri
    yine onu vurdular yine ona bam!
    yine geri sar, yine sarhoş
    yine benden uzak kalmış!
    beni terketmedi, beni bırakıp gitmedi!

bir yanı tura bir yanı yazı,
    bir yanı da bana kalmış!
    yine ona ne güzel seslendiler...
    yine gözü apaçık, gözleri apaçık!
    birileri bize çok acı çektirdiler!
  • çok yakında hayvanlar isimli albümünün çıkacağı güzel sesli insan. 1982 doğumluymuş kendisi, bir de bilkent üniversitesi grafik-tasarım bölümü mezunuymuş.
  • yaptığı müziği ailece beğendiğimiz ve devamını kısa süre içerisinde getirmesini umduğumuz kişi.
  • "kötü karma" yapmaya kasan suserların acilen hakkında kötü şeyler yazması gereken güzel insan..
    hayır efendim, topluca öyle bir etkisi altına girdik ki kendimi durduramıyoruz..
    şahsen -kolay kolay yaptığım şey değildir- tekrar moduna alıp on kere sıkılmadan dinliyorum..
    dört sene öncesine kadar ankarada yaşıyormuş bu insan.. (albümü değerlendiremediğim için tek şarkıyı değerlendiriyorum) sanki ankaranın o sakin ve sisli atmosferi, istanbulun muğlak koşuşturmacasına karışmış ve orataya bu güzel müzik çıkmış gibi. (yasemincim dvd çıkarırsan bunu da arkasına yazdırırsın artık "olağanüstü! - new york times" gibi.. *)
  • hayvanlar adlı albümünü dinlemek için sabırsızlıkla beklediğim, büyüleyici bir sese sahip kişi. aptal adlı şarkısını loopa aldım arka arkaya 50 kere dinledim yine sıkılmadım.
  • aslında bir konu var adlı şarkısı aklıma erken dönem mor ve ötesi'ni****** düşürmüş olan şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap