şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy pehlivan restoran personeliyle yapılan kavga olayının başkahramanı olan kadın .kendi twitter sayfasından okuduğumuza göre servis yapılmamasına kızip “ ne demek servis yok köpekler” diye bağırınca çalışanların kendi üzerine yürüdüğünü iddia etmis. sonra bira içip mekana geri dönerek 10 dakika bağırıp sesinin göztepe’den bile duyulduğunu twitterine yazmış.
    daha sonra “burası türkiye cumhuriyeti, allah'ını da al git” diye bağırmaya devam edince işletmede savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını asıl saldırıya uğrayanın kendileri olduklarını açıklamışlar. yasemin varlık, kendisine gelen tepkilerin artması sonucu twitter hesabını korumaya almak zorunda kalmış. olay buyuyunce tüm tweetlerinin capsları ve restoranın kameraları kayıtlara alınip savciliga verilerek hukuksal surec baslatilmis.
    hesabını korumaya aldığı halde takipçiler tarafından caps’ler alındığından tüm twitleri internette görülüyor. attığı bir twitinde“ örgütlü savaş vereceğiz” demiş. takipcileri kendisine örgütlü savaş verecegiz dediği icin silahlı örgüt kurmaktan hakkında dava acılabileceğini de hatırlatmışlar.
    https://twitter.com/varl_yasemin