• üniversitenin son senesinde staj yapıyorum. çalıştığım yerin yanında da lise var. öğle arasında çıktım iş yerinden. bi servis şoförü kapıları açık olan servisten bağırdı, nereye gidiyorsun gel seni de bırakiyim diye, ben de bizim şirketin servisi sanarak bindim. ee niye bu saatte çıktın dedi, ben de bugün yarım gün dedim, adam fatal error verdi tabi çünkü bayram değil seyran değil okul niye yarım gün olsun asdgmjmg sonra kaçıncı sınıfsin dedi, ben orda çaktım naneyi, son sene dedim, aslında teknik olarak yalan değil ama lise değil üniversite son tabi:) iki dakika sonra sevinsem mi üzülsem mi napacağımı bilemez halde indim servisten.
  • yirmi beşe kadar şikayet, yirmibeşten sonra şükür sebebidir.
  • 20-25-30 yaşındaki kişiler gelmiş burada yok ben 18 gösteriyorum, yok 20 gösteriyorum, yok 25 gösteriyorum diye kendi kendilerine orgazm oluyorlar.

yahu 20 yaşında birinin 18 gibi göstermesinde ne gibi bir gariplik var ?

25 yaşındaki birisinin 20 gibi göstermemesi asıl garip olurdu.

30 yaşındaki biriside 25 göstersin yahu.

asıl önemli olan 40 yaşında birisinin 27 bilemedin 28 göstermesi. işte bu durum tam da beni işaret ediyor. götüm ne kadar kalksa azdır. *
  • çakmak için işaret ettiğiniz büfecinin o tarafta bulunan marşmelovu vermeye çalışması.

:)
  • ulan hepiniz mi yaşınızdan küçük gösteriyorsunuz ibneler!

42 yaşındayım; otobüste yer verenler , "umreye gittin mi" diye soranlar var, torun sevgisi üzerine güzelleme yapanlar var, "dişler çok doğal duruyor kime taktırdın" diyen var olm!

vay amq biz hayat yaşamamışız da hayat resmen üstümüzden geçmiş gibi!

"abi en fazla 45 gösteriyon" diyene kolayla kumpir ısmarlayacak kıvamdayım yani.
  • 1955 mart doğumluyum ancak görenler 1955 haziran zannediyor.bir avantajını göremedim.
  • 74 yaşındayım, geçen gün biri 'teog nasıl geçti kardeşim' diye sordu.
  • aslında, yaşından genç göstermektir o.
    can sıkıcı bir durum gibi gözüksede 30'lardan sonra güzel bir histir kesinlikle.

ayrıca bizim toplumumuzda saygıyı yaş ile doğru orantılı olarak gördükleri için kolay kolay ciddiye alınmamanıza ve saygı görememenize sebep olan durum da olabilir. en basitinden başkasına "siz" diye hitap eden görevli, yaşınızdan küçük bulduğu için size "sen" diye hitap etmekte beis görmez.
  • 28 yaşındayım, sigara alırken kimlik gösteriyorum.
  • iş yerinde stajyer sanılmanıza neden olabilir.
hesabın var mı? giriş yap