• yaz guzeldir, bircok insanin favori mevisimidir,
    ama yazin aci veren yonleride vardir, gelin yazin basimiza gelebilecek aci olaylara hepberaber bir goz atalim:

gunes yanigi

ozellikle ruzgar esen bir havada, disarida oturmak, pufur pufur esen rugarin esliginda, tavla oynamak, iskambil oynamak, kitap okumak, uyumak pek zevklidir, ama eger +35 gibi bir korunmaniz yoksa uyandiktan 5 saat sonra acilar icinde kivranirsiniz... annenizin sirtiniza surdugu sut, yogurt, ya da teknolojik gerecler ise yaramaz ama rahatlatirlar.
  • iskeleden yapilan yanlis atlayislar:

iskele guzel bir icattir, mo 14. yuzyilda cinliler tarafindan kesfediligi sanilmaktadir ama yanlistir, aslinda iskele turkiye de icat edilip, "burasi derindir" dusuncesiyle atlayip kafasini boynunu kiran, midyeyle guzel yuzlerini parcalayan turk hiperaktif cocuklarinin artan kazalari sonucu yasaklanmistir.
  • yaz asklari

bunlar genelde bodruma gidipte elin izmirl kizi, ya da elin finlandiyali kizi ile sonu guzel olmayacak asklar yasayan yigit erkeklerinin basina gelir, genelde kisa zamanda az is basarma dusuncesiyle super moda girer sahane vakit gecirirler, ama sonrasinda ayrilik vakti geldiginde "tanrim ben ne yaptim" bakislarii ile etrafta sarhos sarhos dolasirlar
  • deniz suyu..feci göz yakıyo..
  • güzelim temmuz ayının 20 gününü güneşin bööründe ,ölçme stajı yaparak geçirmeeek
  • sıcak!
  • regl olup, millet denizde $ip $ip oynarken onlari bir ko$eden terler icinde izlemek.
    deniz anasinin oraniza buraniza degip ka$indirmasi.
    kestanenin ayaginiza sapladigi igneler.
    geceleri sere serpe yatarken sinekler tarafindan isirilmak.
    yazliginiza gidip, eskiden orman olan yerlerde yeni villalar gormek.
  • herkes bir yerde tatilde olduğu için doğum gününe çağıracak arkadaş bulamamak
  • gece cıkarilmayan slip mayo. sonradan çok aci veriyor. (tabiiki slip mayoyla gezmiyorum. şortun icine giyiyordum. tabi bu da slip mayo giymek kadar rezil bişey kabul ediyorum.)
hesabın var mı? giriş yap