• şimdi tam olarak yedi sene olmasa da ben lisede bir kızı çok sevmiştim.
    ben ona sevgi, saygı, aşk vaad ettikçe o arabalı, kendi dükkanı olan filan erkeklerin peşinden koştu. zaten öyle aman sevgilim olsun, olsun da olsun diyen bir adam olmadım hiçbir zaman. sabırla ve istikrarlı bir şekilde uzun yıllar ısrarcı olmadan, sık boğaz etmeden sevdiğimi ve ona sunabileceklerimi belirttim ve o

"benim ideallerim var. arabası olmalı, dükkanı olmalı, çift master yapmalı, anabilim dalı başkanı olmalı" filan diye kriterlerini sıralarken, arabalı adamların biri evinden alıp diğeri bırakırken sadece durdum ve
    "hmmm... hııı... iyi bakalım, mutlu olursun umarım, iyi, hmmm, hımmsslleeee" diye sakince olduğum yerde kaldım...

yıllar sonra beni bir dergide okuyup mail adresimden ulaştı, oradan da facebook filan ekledi...

"gocam beni dövüyür, evden kaçıcam, boşanıcam" filan diyerek beni yokladı.
    "arabası var mı?" dedim. evet dedi.
    "dükkanı var mı?" dedim evet dedi.
    "üniversite okumuş mu?" dedim evet dedi.

"hayallerinin gerçek olmasına ve ideallerine kavuşmana çok sevindim." deyip engelledim.
  • $ayet durursa le$ gibi ter kokmu$ bir sevgiliye sahip olacak kizdir. kac kiz!
  • çelik gibi sinirleri olan kızdır. peşinden koşanın kendisini yakalayamayacağı kadar hızlı, çok geride kalıp koşmayı bırakmayacağı kadar yavaş koşmaktadır çünkü.
  • birisinin peşinden koşmak ezikliktir.
    aynı yolda seninle birlikte yürüyebilecek birisini bul dostum,harap etme kendini.
  • kızı bilmem ama peşinden koşan çocuk coyote sendromu yaşıyordur. bu durum onun hayat tarzı haline gelmiştir artık. bu saatten sonra kızın peşini bırakırsa ciddi boşluğa düşer. kız tamam dese de düşer gerçi..

hatırlarsanız coyote'nin road runner'ı yakaladıktan sonra şöyle bir serzenişi olmuştu;

http://upload.wikimedia.org/…r_sonic_screenshot.png
  • koşan erkeğin büyük ihtimalle bi süre sonra neden koştuğunu unutup sırf spor olsun diye koşmaya devam etmesiyle vuku bulmuş olabilir

(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
  • yedi sene bir kizin pesinden kosmak eyleminin nasil bir şey olduğunu erkeklere tattiran varliklardir.

babam icin,
    (bkz: annem) *
  • 7 sene neymiş o ne öyle hayatını bilime adamış insanlar gibi hayatını kıza adamak. psikolojisi düzgün insan hareketi değil
hesabın var mı? giriş yap