• kariyer.net'teki yeni ilanları, daha öncekiler gibi gene yeme içme üzerine: http://www.kariyer.net/…i-is-ilani/913084/?tmpsno=1 haftada 5 gün çalışma garantim olsa (dersler vs...) sırf meraktan başvururdum, ama neyse.

link ölme ihtimaline karşı bir de yazalım bari:

insan kaynakları stajyeri
    (ref:ysikas003)

genel nitelikler:

eğitim hayatının kaymağını üniversite diplomasıyla yemiş, yeni mezun,
    haftada 5 gün bal gibi çalışabilecek,
    insan kaynakları alanına ilgi duyan, uzun dönem, isteğe bağlı stajını işin mutfağında yapmaya hazır,
    kebap yapmayı sevmeyen, aksine hızlı düşünüp çabuk organize olabilen,
    menüsünde iletişim becerileri, düzgün diksiyon, ingilizce bulunan,
    ms office uygulamalarını su gibi bilen,
    tatlı olarak internetle haşır neşir,

iş tanımı

dünyanın en büyük mutfağının insan kaynakları takımına 3 - 6 ay süre ile destek olacak canavar gibi
    insan kaynakları stajyeri arıyoruz.
  • ustuste ikinci kez siparisimi odeme seklinden dolayi iptal eden, siparisi bir saat bekledikten sonra aradigimda mail server'larinda bir hata oldugunu kabul eden ve veremedikleri hizmetleri sonrasindaki magduriyetimiz konusunda cozumu olmayan arabirim.

bir zamanlar siparis ile beraber aldiklari sorumluluk ile kendisini ayristiran bir hizmet saglayaci idi, bugunlerde o degeri gormuyorum. restoranlari kendim aramam daha garantidir, yemeksepeti benim icin bitmistir.
  • "eskiden daha mı ciddiydi ne?" dememe neden olan site-kurum-kuruluş-artık her ne ise.
  • ios versiyonunda çekilişlere ve bazı kampanyalara katılamadığımız doyurma platformudur. iştahla güncelleme bekliyoruz.
  • 18:56'da verdiğim siparişi restorana 19:37'de ileten, online destek sırasında bunun üstüne yatıp restoranı boklayan sepet. dayanamayıp restoranı aradığım zaman durum ortaya çıktı. telefonu açan kızcağız mağdur bir ses tonuyla "bize sipariş geleli 15 dakika oldu, bizde bir sorun yok"dedi. siparişle beraber gelen yemeksepeti sipariş formu da her şeyi ortaya çıkardı. bravo yemeksepeti!
  • serverı rezalet olan web sitesi.
  • insalıktan çıkmış müşterileri olan site. kadın diyor ki kurye kaza yapmış bu diyor ki kuryenin amına koyayım ben sana %10 komisyon veriyorum. vay babooo sanırsın 1 yıl survivor adasında kaldı bu ne açlık lan? arkadaşa benden 1,5 bol tereyağlı insanlık yollayın.
  • sabırlı çalışanları varmış. skdskdskdskd diye yazmış bir de ekşiye koyuyor yazı logunu. çalışana internetten hacı, muhtar muhabbeti yaptım, bak postayı da koydum çok pis mi denmek isteniyor acaba? ortada ibretlik bir performans varsa hazal'ınki değil seninki sevgili fasulye yazarımız. napsın lan kız? kaza yerine koşup paketi sana mı ulaştıracak? nedir yani beklentin?
  • mağdur olduğunda, bokunu çıkarıp üste çıkarak itici olan ergen piskolojisinde müşterileri olan servistir.
  • sağda solda ne kadar atarlı olduğunu göstermek için, konu üzerine hiçbir kusuru olmayan müşteri temsilcisine yüklenmeyi marifet bilen müşterilere de sahip yemek siparişi sitesidir.
hesabın var mı? giriş yap