• sessiz sedasız canlı yayın olmadan bu haftada yenimahalle ye çıkmıştır.

bir çalmadığınız insanların hayalleri vardı..

boşuna bu milletin a. koyacağız demediniz tabi sizi de anlıyoruz.
  • belirtilen yıllar içinde semtlerde yaşamış olmama rağmen sadece benim payıma bekçi pipisi düşmüş anlaşılan.
  • milli piyango'daki hile iddiaları doğruysa, milli piyango lojmanları'nın çankaya'da bulunmasından kaynaklanan bereket olabilecek berekettir.
  • istanbul versiyonu ise fatih ilçesidir.

nedense hep buralara çıkıyor.
  • şu mevzuda "çıkması imkansıza yakın bir rakam" diye bir şey okudum yaa..
    amk olasılık özürlüleri, herhangi bir sayı dizisinin çıkma olasılığı sıfıra yakın zaten, hepsi eşit :)

elbette canlı yayın gerekli, orası ayrı konu.
    loto bu ilçelerde çok oynanıyorsa buralarda kazanan daha çok olacaktır. yeterince uzun bir dönemde ilçe nüfusuna oranla filan bakmak lazım.
  • bir sistem bug'i veya ozel ayarlanmis firmware e sahip sayisal makinalari ile yapildigini tahmin ediyorum. ıstedikleri kuponu basabiliyorlar.

ne kadar farkli yerde cikarsa o kadar bilgi sahibi insan ortaya cikar ve bilgi sizma ihtimali katlanir.
  • ben şöyle kulak arkamı bırakıyorum, canınız isteyince sikersiniz.

tanım: yüce tanrıların bir hikmeti olan bereketlilik.
  • arkadaş hile olsa neden sürekli aynı yere çıksın.

madem hile yapacak kadar etkin adamlar trabzon, hakkari, izmir, antalya'da oynanmış gösterip ülke geneline yayarlar, böylelikle hile mi var acaba sorusu bırakmazlar kimsenin zihninde.
  • hilenin nasıl yapıldığını açıklasalar da biz de öğrensek diyorum. şehir efsaneleri boyutunu biraz aşsak diyorum. komplo teorilerine inanmak bu coğrafyanın en büyük hastalığı.

video görüntüleri konmuyordu daha önceden çekilişlerin. çekiliş görüntüsü varken hilenin nasıl yapıldığını açıklasın birileri.
hesabın var mı? giriş yap