• demek ki neymiş,

kimseye ederinden çok çok fazla değer vermemek gerekiyormuş. sırf şarkılarını beğeniliyor diye, kadını allahuekber dağlarına çıkartmamak lazımmış.

bu arada o yarışmada olmaması gereken kişi, yıldız değil gökhan'dır. o produksiyonda sırıtan tek isim o. fazla iyisin gökhancıım o koltuklar için.
  • boş beleş bir yarışmada çıkan boş beleş bir tartışma.
    iki güne öpüşüp barışırlar. bu kişilerin onca parayı aldığı yerde hümanizm kavgası uzun sürmez.
  • yıldız tilbe ekran yüzü değildir, patavatsızdır, söylediklerinin milyonları ateşleyeceğini umursayacak bir kafaya da sahip değildir, yarıdan fazlası delilik olan bir kadın. duygularını süzgeçten geçirmeden ağzından çıkarması tehlikeli sonuçlar alabilir. kendini ifade konusunda ciddi sıkıntıları olan bu yurdum insanını acun programları harcar. işin ilginç tarafı gökhan da en az yıldız kadar deli, bu ikili birbiri ile canlı yayında bomba bir kavga edebilir. maksadını aşan cümleler kurduğunun farkına vardığında yıldız tilbenin bu durumdan çok pişman olup üzüleceği de aşikar. yazık olacak matmazele.
  • pervin seferov adlı yarışmacı çıktığında (azeri bir yarışmacı ve azeri türküsü söyledi), dönmeyip "türkçe düzgün değildi o yüzden dönmedim" demesi beni de şaşırtmıştı. azerice bir şarkı türkiye türkçesiyle değil azeri türkçesi ile söylenir.
    kaldı ki bir kaç yabancı şarkıcıya ya da ingilizce söyleyen bir kaç kişiye yıldız'ın döndüğünü de hatırlıyorum. dolayısı ile bu iş türkçe ile sınırlı değil. sanrım şudurki: azerice söyleyen arkadaşın azeri olduğunu tahmin etti istemedi, balkanlardan gelen arkadaşı izlemedim de onu da tahmin etmiş olabilir. ama bir sonuca varamıyorum ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.
    gökhan gerçekten de o programa, acun ve ak yalaka tayfasına fazla.
  • gören de program canlı yayınlanıyor zanneder. banttan yayınlanıyor program. sırf reyting kaygısı ile yayına verilmiş belli. şimdi bütün haber kanalları bunu konuşacak programın reklamı olacak işte.

edit : yayınlanmamış henüz.
  • yıldız tilbe nin kürt kökenli biri olarak bunu soyluyor olması çok abest bir durum.

gençliğinde ya da hala ırkçılığa magruz kalıyor olması muhtemeldir. sürekli dışlanan ötekileştirilen bir insanın ( ki son yıllarda azaldı iyice ) neden insanların şiveleri ile dışlıyor olduguna anlam vermedim.

bir insan türk oğlu türk olsa bile iyi türkçe konuşamıyor ya da şiveli ( yetiştiği yere göre ) türkçe konuşuyor olabilir. bu onun ırkçılıga magruz kalması gerektigini göstermez. ayrıca bu ne geri kafalılıktır ki hala ırk kavgası süregelmektedir.

bu programı yıldız tilbe nin hatırına izlemeye başlamaya düşünüyordum ama böyle bir düşünceye sahip oldugunu izlemek istemiyorum. hatıralarımda mükemmel şarkı yazan biri olarak kalmasını tercih ediyorum..

haaaa acun bu kadını alır karşısına 2 aşşağı 1 yukarı ikna eder.. 1 yılı heba etmez kendine çeker o başka bişey.. çünkü önceki bir röpörtajında serdar ortaç ile beraberken mikrofon uzatılıyor yıldıza ve o ses türkiyeye başlayacaksın vs .. serdar atlıyor hemen ne yaptın kabul ettin mi ? yıldız diyor ki ; deli misin sen atladım üzerine seyircilerimle baş başa fırsatı bulmuşum kaçırırmam.. - ve ilk bölümlerde acuna edilen teşekkürler vs vs ye bakılarak şu söylenebilir.
    bu kadın bu programı çok istiyor. ekranda iyi durması için de ister seve seve ister zorla ister ikna gücü ile bu sorun erir gider.. ve ilerleyen zamanlarda yabancı dil bilmedigim için yabancı sanatçılara hitaben söyledim der olay kapanır.
  • tehlikelidir kadın.
    her an gökhan'ın "seni zencilerin elinden ben gittim aldım" demesi ile son bulabilir.
  • olm siz mal mısınız bu ne bi skim haber. kadın ilk programda ne dedi? yabancı seçemediğini çünkü türkçe şarkılarla onları çalıştıramadığını söylemedi mi? ( bahsettiğimiz kişi yıldız tilbe; hadise değil ne yapsın stir me up mı söyletsin) hatta bir yarışmacıyı dinlerken dönmeden önce murat boz’a sormuştu türk mü diye. bunu ırkçılığa bağlayan adamların bi daha ne köşesini okurum ne de sitesine girerim. .mına goduğumun malları
  • "allah hitler'den razı olsun" demiş (diyebilecek izana sahip) bir kadından söz ediyoruz. bu söz ırkçılığının bal gibi buz gibi taş gibi kanıtıdır, tevile, ama'ya, ve fakat'a gerek yok. kadının huyu düşünce evreni düzeyi bu. bu kadar. şimdi bu kadın ırkçı söylemlerine bulduğu her fırsatta devam edecek/ediyor.

tam olarak neyi savunuyorsunuz? hayır çünkü söylediğiniz her savunma sözü leş ırkçılığın aklanması oluyor. yapmayın, ayıptır. burayı çoluk çocuk da okuyor, ırkçılığın bazı şartlar altında savunulabilecek bi şey olduğu mallığını öğrenmesin sabiler.
  • bence iki tarafın da sıçtığı bir hata olmuş.

gökhan da savunayım derken kürtleri yabancı ilan etmiş. hani biz asırlardır birlikte yaşıyorduk :(
hesabın var mı? giriş yap