• malum karakter sınırından, başlığın tam hali:
    “yılmaz erdoğan'ın sadece kendisine öpüşme sahnesi yazması” olacaktı.

az önce yayınlanan inci taneleri dizisindeki öpüşme sahnesini görünce sebebini iyice merak etmeye başladım. :) usta bütün filmlerinde ne hikmetse sadece kendisine öpüşme sahnesi yazıyor. vizontele'de bile sadece deli emin öpüşüyordu. :))
  • yılmaz erdoğan ve hazar ergüçlü'nün olduğu yapımlara ne reyting ne de gişe parası kazandırmıyoruz!
  • tamam yilmaz erdogan'a giydirdin ki ben filmlerini keyif alarak izliyorum, bence eldeki imkanlarla iyi is cikartiyor.

mujdat gezeni ne ara denkleme kattin be insafsiz eksici. adamin muhabbeti de oyunculugu da iyi.

opusme sahnesine gelince, guzel tespit. opmeden birakmiyor hakikaten.
  • bu tip yıllarca halkların kardeşliği, izmirli kızı öpmek vb diye şiirler yazdı, eline fırsat geçince sadece kendisi öpüştü.

yıllarca batılılara siz doğuya gelmiyorsunuz, hakkari'yi görmediniz diye sitem eden adam muğla/ köyceğiz'de çiftlikte yaşıyor.

ekşi elmalar filmi hakkari'de geçiyor, izlerken ya bu hakkari ne güzel bir yermiş diye düşünmüştüm meğer köyceğiz'de çekilmiş,

ee aslan parçası bize kızıyordun niye hakkari'ye gelmiyorsunuz diye ulan sen hakkari'de geçen filmi muğla'da çekmişsin, herkes parayı bulana kadar solcudur.
  • garip bir iddia.

eğer doğruysa, akıl vermek gibi olmasın ama, sahneye bir de kadın ekleyebilir.

ayna, cam falan, biraz ürpertici.
    görsel
  • kıristin, c ile yazılıyor cristin şeklinde danimarkalı kendisi
  • (bkz: iphone solcusu)

madem ki yapımcıdır, öpecektir.
  • zaten herkes sadece kendini opusturur.. diye devam eden siirimsi.
  • memleketimin maskülen abazan çoğunluğu... ulan öpüşmenin bile ne olduğunu bilmiyorsunuz. adam sanki french kiss yapmış. herhangi bir filminde yılmaz erdoğan'ın gerçekten öpüştüğünü gören var mı?

haset diye ölümcül bir virüs olsaydı bu ekşicilerin %90'ı geberirdi yemin ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap