• john wick gibi olup böyle vicdansız yaratıkları bu dünyadan temizlemek istiyorum.
  • orospu çocuğu lafı yanında iltifat kalır.
  • insanlari neden sevmiyorum sorusunun yuzlerce cevabindan sadece biri.

uzun uzun ahkâm kesmeme gerek yok. aha iste bu yuzden. böylesi vahşi, böylesi merhametsiz, boylesi vicdansiz ve boylesi ahlâksız oldukları icin.
  • bi yazar demiş ki ‘anan baban hiç mi sevmesi seni?’

heh işte... bu erectusları ne annesi ne babası sevdi... bi yaşa gelince zorla evlendirdiler, babası anasına tecavüz etti ve ortaya bu çıktı...

ne kadar steril hayatlarınız var, nasıl bir pembe dünyada yaşıyorsunuz... hadi kadınları geçtim, erkek olanlarınız hiç mi askerde bunlarla samimi olmadı? vücutları jilet izleri içinde, devamlı babasından dayak yemiş, annesi sevgi göstermemiş insan görünümlü tuhaf canlılar bunlar...

rehabilitasyon falan zor iş.. . öyle bir kaynak zor... eğer kontrol edilmezlerse bir gün bunlar bizi toplama kamplarında itlaf edecek vatan hainliğinden.
  • dostum vicdansızlık demişsin ama bu bildiğin orospu çocukluğu.
  • yazıktır, günahtır. insanım diyeni üzer. insanlıktan çıkanları gördükçe ne zaman ne ara bu kadar kötüleştik diye düşünüyorum.
  • lan olum sen nasıl bir şerefsiz adi yaratıksın, hayvan çatlamış vaziyete gelmiş hala kafasına kırbaç vuruyor, izleyenler de adam değil orada kafayı gözü dağıtıp kolu bacağı kırıp çöpe atacaksın 112 gelip çöpten alsın, yatakta baştan aşağı alçılı mumya gibi yatarken ne bok yedim diye vicdan muhasebesi yapar belki itoğlu it.
  • bazı mahlukların insan statüsünden çıkarılması gerektiğini gözler önüne sermiştir.

çıkar bunu insan statüsünden poşet yap. gelen giden tekmelesin. patlatsın.
  • ne zaman bu kadar vicdansiz olduk, bir cana bu kadar vurmak çok kolay olmamalı ellerin ruhun acımalı... genç bir insan bu canavarlığı yapan insan annesi babası hiç mi sevmedi onu ki bu kadar rahat vuruyor . ah canım sonun da baygın düşüyor. ya seyredenler en az onun kadar vicdansız degil mi ya bırakın şu canları hırpalamayi günah, ağızsiz dilsiz mahluklar.
  • merhamet ve vicdan eksikliğindendir. ve aynı zamanda ceza olmamasındandır.
    sen hayvana eziyet edenleri kabahatler kanununa göre yargılarsan daha çok görürüz böyle görüntüleri.

oysa hayvan veya insan değil de, canlı olarak düşünülse ve cezalar canlıya karşı işlenen suçlara verilse belki daha caydırıcı olabilirdi.

ceza, idam falan filan hepsi hikaye. insanları bilinçlendirip, yorulan atı dinledirmesi gerektiğini, hayvanı dövmemesi gerektiğini öğretmemiz gerekir.

biz neden hayvanlara karşı şiddet göstermiyoruz?
    neden şiddet gösterenlere tepki gösteriyoruz?
    çok mu farklıyız bunlardan?

hepimiz insanız. ve vicdan sahibi, merhamet sahibi kimse başka bir canlıya eziyet etmez. ediyorsa o kişi rehabilite edilmeli, o da olmadı toplumdan izole edilmelidir.
hesabın var mı? giriş yap