• yaa olur mu öyle saçmalık diye düşünürken buradaki yorumlara bakarak acaba? dediğim, koşayım izleyeyeim diye düşündüğün dizidir.
  • başlamış, kimse haber vermiyor :(

edit: big little lies'taki ziggyciğim burada da young sheldon ya dünya tatlısı.
  • üçüncü bölümüyle kendine iyice ısındıran dizi. minik sheldon'un yürüyüşü bile büyük haliyle aynı. ıain armitage'in oyunculuğu çok iyi ve kesinlikle doğru bir seçim olmuş.
  • çocuk karakterler o kadar tatlılar ki çıldırıcam izlerken, sırf sheldon değil missy de ve hatta george jr bile ^.^
  • tüm çocuk karakterlerinin yanaklarını mıncırıp, kollarını ısırarak saat yapmak istediğim dizidir. inanılmaz tatlış olmaları bir yana dursun, mükemmel iş çıkartıyorlar.

the big bang theoryyi izlerken bile sheldon’ı gördüğümde “yaaaaa yerim kıyamam” falan diyorken, çocukluk haline hiç ama hiç dayanamıyorum. çığlık atmaktan izleyemiyorum diziyi, onlar nasıl yanaklar yahu.

sheldon karakterinin bu denli temiz kalpli olduğu halde bazen “alien” gibi gözükmesi ne acı. o kadar alışmışız ki yalanlara dolanlara, sheldon gibi yalanla işi olmayanlara uzaylı muamelesi yapıyoruz.

uzun uzun analiz kasmak isterdim. fakat, yanaklardan odaklanamıyorum ki. yerim.
  • the big bang theory'i izlememis biri olarak, yayinlanan ilk 3 bolumuyle beni kendine cekmis dizi. abuk sabuk bir reyting kaygisiyla umarim yayindan kaldirilmaz.

ayrica; veletlerin tatliliklari da, oyunculuklari da sahane.
  • ya çok tatlı bence de
  • senaryo üzerine çalışılırsa daha güzel olacak dizi
  • 2. bölümünde skid row'dan youth gone wild çalarak gönlümü fethetmiş dizi.
  • annesini (bkz: penny)ye benzeten sadece benim sanırım, kardeşi missy en az kendisi kadar şirin olmuş, ilk dört bölümünü başarılı bulduğum dizidir.
hesabın var mı? giriş yap