• hakkında yazılmış entrileri mahkeme kararı ile sildirmiş aslan parçası. ben seni ve o tekmeni hiç çıkmamacasına aklıma yazdım yusuf yerkel. entri ne ki ?
  • soma'da erdoğan'a karşı yapılan protesto gösterilerinde, yere düşen madenciyi tekmeleyen başbakanlık müşaviri.
  • kin tutabilen bir insan değilim. ama bir kanser ilaçlarının teminini isteyen dilek özçelik’e dilenci muamelesi yapan erdoğan bayraktar’ı bir de madenci yakınını tekmeleyen yusuf yerkel’i hiç unutamadım, unutmayacağım...
  • soma katliamında 301 işçi katledilmişti. ne yazık ki adlarını tek tek bilmemiz mümkün değil.

ama soma katliamından sonra soma'ya gidip de madenci yakınını tekmeleyen bir zat vardı, dönemin başbakanının danışmanıydı. işte onun adını unutmamız da mümkün değil.
  • hakkında yazılanların mahkemece silinmesi, "hukuk"un zalimler için de var olduğunu göstermiştir herkese. ama adalet farklı bir şey. dur bakalım o ne zaman tecelli edecek?
  • koca ömrü kaldırıp çöpe atan kişidir. düşünsene tek bir hayatın var, öyle bir şey yapıyorsun ki ömrün boyunca bu şekilde hatırlanıyorsun, öldükten sonra da bu şekilde hatırlanacaksın.. filmlerde belgesellerde belki de farklı ideolojilerin kitaplarında o fotografla o anla yer alacaksın. çocuğun google'a adını yazdığında o an karşına çıkacak. ve o kişi sensin. çok acı.
  • vatandasa tekme atan, frankfurt'a balli atamasi yapilan saray yancisi..sehit yakinina attigi o tekmeye karsilik allah onu baska bir seyle sinadi. bunun bir doktorasi vardi, harclarini devlete gecirdigi ne oldu ona? aldi mi diplomayi*? ee ingiliz'den diploma almak, saray'dakine yanlamaya benzemiyor tabii..

tanim: torpilli, siyasal islamci.

edit: engelli cocugunun tedavisi icin frankfurt'a gonderildigini soyleyenlere cevaben: peki sma'li yuzlerce bebegi neden devlet yurtdisina gondermiyor? yusuf yerkel'in evladi, peygamber cocugu mu? vergiyi veren biz, sefasini suren birkac yuz akpli!
  • beni sadece eleştirdiğim için twitter’dan engellemiş kişi.

eminim bunu yapmakla yetinmeyip yanında özel harekat polisi varken yerde tekmelemek de isterdi. zira kendisi o tiynette bir insan.

yusuf, bu günler geçtiğinde utanç heykelini dikip adını sonsuza kadar yaşatmazsak bizi de omzumuzdan tutup silksinler.
  • bu günlerde sıkça aklıma gelen insan.
    yerdekine tekme atmayı marifet sayan güç delilerinin sembolü.
    yerdeki insana tekme attıktan sonra uf olan ayağı için rapor alan bir korkak.
    bir zavallı.
    bu kadar acınası olup da acınmayı hak etmeyenlerin maskotu.
  • japonların her yere hiroşima nagazaki anıtları yapması gibi, bu kişinin attığı tekme görselleri de iktidar değişince boy boy asılsın şehirlere.

" kendinize bu tekmeyi bir daha asla attırmayın" yazılsın altına.
hesabın var mı? giriş yap