• büyük ihtimalle kanal d'nin ocak 2019'da yayınlayacağı dizi.

https://www.youtube.com/watch?v=ck1ulagytlq
  • oyuncu kadrosunda fikret kuşkan'ın da olduğu kanal d'de yayınlanacak yeni dizi.
  • yine kanal d'de vardı böyle bir dizi, başrolde bülent inal vardı. bülent inal'ın adana'da terk ettiği karısından ikiz çocukları vardı, istanbul'da yeni hayat kurmuştu, başka karısı çocukları olmuştu, adı da babam ve ailesi idi hatta. o tutmayınca bu sefer aynısının bir değişiğini çekelim mi dediniz anlamadım ki? başroldeki adamın ille de iki tane karısı olması ısrarınızdan ne zaman vazgeçeceksiniz...
  • fikret kuşkan için tutsun isterim. izleyeceğim şüpheli ama çukur'u izlemiyorum ama ağır saçmaladığının az da olsa farkındayım...
  • mine tugay'ın rol alacaği dizi.
  • türk dizi sektöründeki tüm klişeleri checklist mantığıyla toplu olarak görmek isteyen varsa ilk bölümü izlemek yetecektir. bunu ilk bölüm yayınlanmadan söylüyorum.
    edit: pavyonda şarkı söyleyecek kız kim olacak acaba
  • fragmanından anladığım kadarıyla evi taşlanan, pırlanta diye övündüğü çocukları olan kadının bir kızı tecavüze uğruyor, diğer çocuk büyük ihtimalle sirsari, kalan kızı da zengin adama satmış mı napmış. gene olamayacak bir fantastik dizi yayına başlayacak. yemin ediyorum en sonunda kendimi gazlayabilsem, oturup tüm klişelerden arındırılmış bir senaryo yazmak isterim.
  • zengin ve iyi kalpli bir adam, birisi lüks içerisinde, diğeri yoksul iki kadın, sonra o fakir kadın zengin eve gelmek zorunda kalınca klişe klişe, olaylar olaylar. fragmanı bile, "ben tutmayacağım" diye bağıran dizi.
  • an itibariyle cnn türk ekranlarında reklamı yayınlanmaktadır. * (bkz: zamanlama manidar)
  • böyle saçma böyle klişe bir dizide fikret kuşkan nasıl oynamış aklım almadı! yarım saattir diziye takıldım. öyle sürükleyici güzel olduğundan filan değil daha ne kadar saçmalanabilir sınırını görmek için.

bu dizi iki üç bölüm daha ya gider ya gitmez. buraya da yazayım ahan da dursun.
hesabın var mı? giriş yap