• yanındaki adamın tavırlarından taş-taş geçtikleri anlaşılan videodur
  • ssk'ları olup olmadığına bakmak gerekiyor, ssk'ları varsa haklı olabilirler.
  • güzel taşak geçmiş gençlerdir.

edit:

kurgu: 8.7/10
    doğallık: 7.5 (sağdaki spagetti canavarına tapan eleman gülmese daha yüksek olurdu)
    oyunculuk: 7.3
  • videoyu henüz dinleyemedim, ama bunlar saygı duyulması gereken gençlerdir.

arkadaşlar, inanmıyorsanız da saygı duyacaksınız. sonuçta bir inançla ilgili, cehennemle ilgili konuşmuş. inançla ilgili konuşan, cennet ve cehennemden bahseden, öbür dünyadan bahseden herkese nasıl saygı duyuyorsanız, bunlara da saygı duyacaksınız. zira aralarında bir fark yok. e yalan söyleyecek halleri de yok.

koskoca adam kafayı mı yemiş, şizofren bir orospu çocuğu mu ki kalkıp da olmayan bir şeyden bahsedecek? kim ki bu tür şeylerden bahsediyorsa, kesin olarak (şüphesiz) doğruyu söylemektedir. siz de saygı duyacaksınız.
  • geyik yapmis olan genclerdir. iki taraf da karsilikli eglenmisler iste. yanliz yolda adamlarin uzerine cullanmamalari ya da rahatsiz etmemeleri hosuma gitti.

edit: imla
  • tiyatro oyunundan çıkmış çocuklar, yol üstü taşak geçiyorlar hahahah.
  • bir müslümana, bir hristiyana ya da bir yahudiye bu gençlerle eşit derecede saygı duyuyorum. hatta spagetti canavarına daha bi sempati besliyorum. umarım dünyayı kurtarırsın spagetti canavarı.
  • iki tarafın karşılıklı olarak birbiri ile taşak geçtiği videodur.

makarna canavarı*
  • çocukların kurgularını çok beğendim puanım 8.5/10
  • yüce uçan spagetti canavarına, makarna canavarı diyerek beni kaybetmiş gençlerdir.
hesabın var mı? giriş yap