• cedi yine harikaydı bugün. 26 alkış, 9 high five, 11 havlu sallama ile takımına katkıda bulundu. jr smith o efso mallığı yapmasa bir high five daha yapıp triple double yapabilirdi. yürüyedur çocuk.
  • cavs 2-0 öne geçti.

(bkz: bitir hoca)
  • lebron devre arasında bütün takıma sizin ağzınızı yüzünüzü sikeyim dese, kimse neden sikiyorsun abiciğim diyemez.

mvp falan geç bu seri ne olursa olsun bu adama evliyalık mı verilir, sakinlik ödülü mü verilir yoksa budist rahipler oturup yeni buda'ları mı ilan eder bilmiyorum ama bu sabrı için bir aksiyon alınmalı. ben burada kendimi sikiyorum adam çıkıp hala maçı almaya uğraşıyor.
  • işe geldim keyfim jr ı seyredince yerine geldi... 2017 kazancı 12.8 milyon usd, yaklaşık 50 milyon tl, günlük 136 000 tl kazanıyor, nba finallerinin ilk maçında son saniyelerde takımı önde mi bilmiyor... hala gülüyom yahu....
  • lebron'un pozisyonu net blocking faul'dü çünkü ayakları da üst vücudu da sola doğru hareket halinde. hakemlerin başka pozisyonlarda hataları var ama her maçta ve her takımın aleyhine çok hata yapıldığından kasıtlı olduğunu düşünmüyorum.

jr smith'e bi şey diyemiyorsun, nba'de bunu yapabilecek tek oyuncu vardı top da ona geldi. gülsen gülünmez, ağlasan da gönül razı değil. muhtemelen soyunma odasında falakaya yatırmışlardır.

curry-klay-lebron arasındaki laf dalaşı benim çok hoşuma gitti. sonraki maçlarda gerginliğin tırmanacağını gösterdi. son pozisyonda da tristan'ın hareketi ve green'in klasik kışkırtması da bunu doğruladı. insanların geçmişteki sert basketbolu, trash talk'u övüp böyle olaylara laf etmesini de hiç anlamıyorum. bene mücadelenin en güzel yanlarından biri.

lebron'a gelecek olursak artık öyle bir seviyede ki oynadığı her maç kariyerinde oynadığı en iyi maçlardan biri oluyor. arkadaşlarından destek almasını geçtim, köstek olmasalar bile mucize denen şeyi gerçekleştirebileceğini gösterdi bugün. ama tabi bu tempoda oynamaya kaç maç daha dayanabilir orasını bilemiyorum.

tanım: warriors-cavaliers serilerini çok seven bir insan olarak benim beklentilerimin çok üzerine çıkmış maçtır. sonraki maçlara dair beklentimi de fazlasıyla yükseltti.
  • cedi'yi oynadığı sürede çok formda gördüm. fakat verdiği katkı maçı kazanmaya yetmedi ne yazık ki. hatasızdı.
  • lebron'un, skandal bir hata yaparak maçı uzatmaya götüren arkadaşına durumu açıklarken ki dövmekle dövmemek arasında kalma hali yaşadığı maç. *
  • şu maç sonrası hala , lebron sorumluluk almıyor, 432904239423 sayı da atsa yetmiyor , kazandıramıyor diyen çıkıyor ya inanamazsın.
    jordan'ın takımına git bak bakayım skorun farkında olmayan oyuncu var mı ? adam kolsuzlardan kurulu bir takımda 4 all-starlı takıma karşı oynuyor, yitirinci sirimlilik almiyir .he amk.
    kısaca cavs istatistiklerini belirtmek gerekirse (james dışında)
    kevin love 9-20
    jr smith 3-10
    tristan thompson 1-4
    george hill 2-6 (son saniye serbest atışını kaçırdı bir de amın oğlu. guardsın sen ya.)
    jordan clarkson 2-9 (bu arkadaş yorumsuz)
    jeff green 3-9
    nance jr 4-6
    korver 1-3
    ''lbrin yitirinci sirimlilik almiyir.''
    edit:hala kuduruyorum ya.lebron şunu sabaha kadar sikse içim soğumaz. sen nasıl bir herifsin lan jr.
  • cedi osman'ın yine kenarda show yaparak, kritik atışlarda lebron'a koşmada birinciliği zorlayacağı maç
  • ne izledim lan ben. hayat gibi her şeyden biraz var.
hesabın var mı? giriş yap