• beşiktaş olarak bayern'den yine az yemişiz amk. şunun yarısı kadar oynasaydı ülkeyi haritadan silmemiz gerekebilirdi utançtan.
  • su an dakika 23.
    selçuk inan şu maçı izlerken adelesinde çekme yaşamıyorsa ne oluyum.
    öyle bir maç...

edit: münühün kalecisi geri pasa, pasla karşılık verip boş alana kaçıyor pası tekrar alıyor. şunu süper ligde yapamayan orta sahalar var.

bir daha edit: yapamayan orta sahalar demişim. yanlış olmuş.
    (bkz: aranızda hala pas atmayı bilmeyen hayvanlar var)
  • real madrid, bayern münih'e karşı kendi sahasından çıkamıyor, beşiktaş ise necip ve pektemek'le adamları yenmeye çalıştı.
  • ne zaman real madrid yarı final yada final maçını izlesem gözüme çarpan olay hep aynı. şu takımdan ronaldo yu çıkarsan yine kazanabilir ama ramos u çıkarsan kaybeder.
  • aralarındaki son 6 maçı real kazanmış. sanki ofspor karşısındaki takım aq.

tanım: süper maç.
  • amına koyduğumun real madridinin iki maçta da yokları oynayıp, ezilip tur atladığı maç. 2 yıldır aynı bok oluyor, ondan sonra ronoldo wonnor obo yo. yarramın winnerı.
  • cüneyt çakır’ı 1 mayıs’ta çalıştıracaklar.
    vay bee. kapitalizm xd
  • maçın son 4 dakikasınından itibaren alman zdf den izledim maç sonunda yorumcudan, oyuncudan tutun heynckes e kadar herkes konuştu bir kişi bile cüneyt demedi yorumcular bile -maçı izlemedim, pozisyonları görmedim- çok ilginç bir şey. bayern yerine bir türk takımı olsa hakem yukarı hakem aşağı olurdu. alman mantalitesinde var böyle bir şey, elden gittimi ve geri dönüşü yoksa adamlar fazla üstünde durmuyor, zira konuşulsa bile faydası yok.
  • şu gol fifa'da olsa böyle oynun amk der bilgisayarı kapatırsın amk. :(
  • futbol tarihinin en çok kollanan takımı real madrid'in bir kez daha rakibinin net penaltısının verilmediği maç.
hesabın var mı? giriş yap