• bir paket biskrem yenir. açlık kısa süreliğine biter.
  • (bkz: bir elma aldım sattım iki elma aldım) işte bu kadar basit bir metottur.
    bakarsınız böyle böyle zengin bir ticaret adamı olursunuz. hadi yine iyisiniz bu akılı size babanız bile vermez.
  • bimden bir paket galeta alın.90 kuruş olması lazım. açlıktan ölen adam bile yarısıyla doyabiliyor. test edildi onaylandı.
  • snickers alıp, 3,4 saat idare edilebilir.
  • fırından alınan bir tane "tırnaklı pide", 40 kuruş. 60 kuruşa domates ve salatalık (kaç gram ederse artık). dünyanın en lezzetli dürümlerinden birini yapmış olursun.
  • durum vahim ise, bir esnaf lokantası bulun. "abi 1 tl'ye ne alabilirim" diye sorun, yurdum esnafı duyarlıdır "otur sen biz sana ayarlarız" der. lakin piçliğine yapıyor iseniz vay halinize, yemek istediğiniz en son şey olan dayak sizi en keyifli hali ile bekliyordur. afiyet olsun.
  • şoktan bir adet ayran ile cubuk kraker alip 75 kurusa tuz patlamasi yasayabilir 25 kurusunuzu da dilenciye sadaka olarak verebilirsiniz.
  • halk pazarından 4 tanesi bir liraya simit alınır. hatta akşam üzerine denk getirirseniz 5 tanesini dahi bir liraya alabilirsiniz.
  • bir yakın akrabanızı arayın. dikkat burası çok önemli aradığınız akrabanıza gitmek için yol parası max 1 tl olmalıdır. arayın evde olup olmadığını sorun ve evine damlayın. eşşek değilse bir şekil yapar size. dönüşünde de eşşek değilse "al oğlum sen öğrencisin" ayağına cebinize harçlık koyması için umut edin. eğer koymazsa hiç olmazsa karnınız doyar eve yürüyerek spor yaparsınız.
  • ankara'da olanlar için akşam 5 6 civarı 7 tanesi 1 liradan olan simitlerden alınıp değil 1 öğün 3 öğün karnınızı doyurabilirsiniz. metodun tillahı budur.
hesabın var mı? giriş yap