• oğlum çok güzel oynuyoruz lan. yıllar sonra heyecanlandım efes maçında. 3, çeyreğin bitimine 3:00var 62-45 öndeyiz. doğuş helal olsun sana be.
  • doğuş'un karşısında fenerbahçe varmış gibi başladığı maç. 31-39 devreye son 2.20
  • 27. dk 65-45 anadolu efes üstünlüğü ile geçildi. (bkz: shane larkın) sazı eline almaya başladı. 13 sayıya ulaştı.
  • (bkz: metecan birsen) ve (bkz: buğrahan tuncer) son dakikalarda oyuna girip ikişer sayı buldular ve böylelikle maç kadrosundaki tüm oyuncular maç içinde görev alarak sahadan ayrılmış oldu.

dünya kupası elemelerinde milli takım oyuncularımızı formda tutmak için riskli olmayan zamanlarda türk oyuncuları sahada tutmak antrönörlerimizin birinci görevi olmalı.
  • efes'imizin bireysellikten ziyade muazzam bir takım oyunu ve inanılmaz pas alışverişleri ile top çevirerek yağmur gibi üçlükler gönderip bayern munih'i bozguna uğrattığı maçtır. çok uzun zamandır böyle bir efes performansı izlememiştik. geçen seneki mccollum faciası ve 3 senedir takımın el freni olan derrick brown'un gönderilmesi ile efes adeta sınıf atladı. tabi bunda egolarından korktuğum ama zerre bu yönde bir izlenim vermeyen larkin, beaubois, anderson, micic gibi yeni gardların birbirleriyle mükemmel uyumlarıda önemli bir rol oynadı.
  • euroleague 2018-2019 normal sezon ilk hafta maçı...
    tsi 21:30'da bein sports 3'te...
  • rakip her ne kadar bayern münih olsa da, bizi kanser eden standart efes bu takıma içeride bile maç verirdi. hiç beklemiyordum bu kadar rahat koparacağımızı, hatta ders çalışırken canımı daha çok sıkacak bir şey olsun diye açmıştım maçı.

yemin ediyorum kombinesini bıraktığım takım şaha kalkıyor. feda olsun efes'ime.
  • son çeyreğine yetiştiğim 71-90 anadolu efes galibiyeti ile biten maç.

hani ilk euroleague maçı ama daha geçen hafta cumhurbaşkanlığı kupasını* da aldıktan sonra, bu sene ergin ataman bize özlediğimiz efes'i izlettirir gibi geldi bana.
  • daha önce efes'in iyi kadro kurduğunu yazmıştım.ama bu maç, bu takımı sınayacak bir maç değil.on iki oyuncunun da skor üretmesi oldukça değerli.maç efes'in kontrolünde geçti.sadece 3 numaraya kalinic tarzı savunmada sert bir oyuncu alınsaydı, daha iyi olabileceğini düşünüyorum.özlediğimiz efes'i bu yıl görebiliriz.
  • efesimin almanlara sapladığı maç.
hesabın var mı? giriş yap