• cedi yavrum sen show olayina hemen kendini kaptirma avrupali edasiyla biraksana turnikeni aq elalemi bize gulduruyon.
  • bi' keresinde bi' kafede hesabı ödedikten sonra önümdeki cam kapıyı farketmeyip sivrisinek gibi yapışmıştım da cama o geldi aklıma. kafedeki ipneler hep bir ağızdan cedi'ye güldükleri gibi gülmüşlerdi. ağlamak istiyorsan burada bir omuz var cedi'ciğim :(
  • lebron'ı sevmeyen bir adam varsa şu maçta cedi smacı kaçırdıktan sonraki tepkisine baksın. lebron kariyerinde böyle bir toleransı başka hiçbir oyuncuya göstermedi.
  • cedi shaq'tine çıkacak.*
  • saha kenarında bulunan pierce, garnett ve rondo'nun artık oyuna girmesi gereken maç.
  • ne kyrie, ne lebron, ne cedi.. ben bu gece medeniyet gördüm. türkiye'nin bütün sporlarına sıçramış pisliği gördükçe böyle nba maçlarındaki medeniyet, mutluluk gözlerimi yaşartıyor.

adamların takımı 30 sayı yenik, attıkları girmiyor, boş üçlükler harcanıyor ama kameralar seyircileri çektiğinde ne kadar mutlular lan. hemen dans etmeler, sırıtmalar, 34 numarayı göstermeler falan. adamlarda suratı asık kimse yok lan? ulan bu kadar mı dertsizsiniz? neblim sevgilisinden ayrılan olur, gece uykusunu alamamış olur, maça girişte sıra olur daralırsın kafana onu takarsın. dertsiz herifler ya ne güzel.

ayrıca lebron ile kyrie'nin maç sonu birbirine sarılması başka bir medeniyet ne güzel bir şey lan konusu.

seni seviyorum kyrie, al sana gelsin;
    https://www.youtube.com/watch?v=fr9k6azz5d8
  • cedi ilk 5, paul pierce'ın forma emekli edilme töreni, yeni transferler, bir pazar gecesi ve saat 23:30'te başlayacak maç. daha iyisi olamazdı heralde.
  • bir kere "nba yayıncılarının da ikiyüzlülük ve sinsilikleri" falan hikaye. cedi'nin makedonya doğumlu olduğu ve sonradan türkiye'ye geldiği doğru bilgi mi. evet doğru bilgi. yalan yok iftira yok. gerisi standart nba yayın prosedürü. tony parker da yıllardır belçika doğumlu diye geçiyor yazılarda ama fransız olarak hakkında konuşuluyor. steve nash güney afrika doğumlu diye yazılıyor ama herkes kanadalı olduğunu biliyor. kurtulun şu paranoyadan komik oluyor. kibeğenmiyorsanız milletçe futbol manyaklığını bırakın da kasımpaşadan basketbolcu çıkarın, orada "from: kasımpaşa" yazsın.

futbol seyircisi nba başlıklarına geldikçe bunlar oluyor, şaşırmıyorum. illa çirkinliklerini başka sporlara bulaştıracaklar. doğru bilgiyi aktarmaya sinsilik diyen bir kitleden her türlü çirkinlik beklenir.

neyse. maçta fark 27'ye mi ne çıkınca taraftar we want paul pierce tezarahüratı yaptı.

pierce'ın tören gününde, garnett ve rondo ile beraber orada otururlarken celtics'e 30 sayı fark atmak... tamam cavs'ın kazanması lazım ama ayıp değil mi böyle de yapmasaydınız keşke. ağzımda kötü bir tat bıraktı. belki de iyi oldu pierce ve diğerlerinin önemini biraz olsun hatırlattı. bilemiyorum. pierce ile o big 3 izlemesi müthiş keyifli bir ekipti.
  • cedi'ye pas atmıyorlar ne demek aq. boş boş laflar. adam gibi izleyin.
  • ''odamı hazırla cedi, türkiye'ye geliyorum''

-jeff van gundy

sljfkdlkfjdslfjdkdlkfjksodjksldjkslfkdlsdfjdks yardın beni jeff reyiz.
hesabın var mı? giriş yap