• 12 şubat’ta başlayacak güney kore’nin ev sahipliğini yaptığı kış olimpiyatları’ndan önce sporculara dağıtılan 110 bin prezervatifin bir anda tükenmesi olayıdır.

yapmayın evladım yapmayın yavrum.
    deprem olmazsa sorun yok.

kaynak

edit: imla
  • 2900 kişiye paylaştırılarak gerçekleşmiştir. ben şahsen bu olaydan kuzey kore'yi sorumlu tutuyorum. o insanların ne koşullarda yaşadıklarını bilemiyoruz...

diğer yandan, kış olimpiyatlarından bahsediyoruz burada, insanların ısınması lazım. kramp girer mazallah.
  • karı görüp kayacaklardır.
  • gündüz karda,gece yatakta kayacaklar.
  • bir rokette güney koreden, falcon heavy kadar heycanlandırmıştır.
  • her olimpiyat oyunlarından önce yaşanan hadisedir. izmir universiade da gördüğüm yaşadığım üzre az gelebilir.. çünkü sporcuların boş günleri olacaktır. insanlığın büyük çoğunluğu artık böyle saçmalıklara tıkınıp hayatı yaşanmaz hale getirmiyor . herkes rahat ( sen dışında ) .

- hapishaney girip çıkan birinden duymuştum; biz dışarda hapisis aslında kendimize yaptıklarımızla.

( kondomdan girip kamu spotu olarak çıkarım akıllı olun )
  • olimpiyatların isminin orgympiyat olarak değiştirilmesine bir adım daha yaklaştıran gelişmedir.
  • üniversiteye başlarken cüzdana prezervatif koyan, mezuniyetten sonra yeni gelen öğrenciye o prezervatifi devreden mühendislik bölümü öğrencilerini üzmüştür.
  • kayak sporunu, kaymak/kaydirmak eylemleriyle birlestirmis sporcular resmen.*
  • (bkz: universiade izmir 2005) oyunlarında da sevgili fisu herkese ikişer tane kondom dağıtmıştı.
    bu keyfen yapılan bir uygulama değil yasal zorunluluktur. zira sağlık için.

hakeminden gönüllüsüne, yöneticisinden oyuncusuna kadar herkese, sayılı yani *

limontepe'deki olimpiyat köyü'nde hemen her gün rusya günü, italyan günü, amerika günü vb. geceler düzenlenmişti.

maksat ülke tanıtımı; yemeğinden eğlencesine, tarihinden lisanına kadar uzanan geniş bir yelpaze. ancak sıvı alışverişi kaçınılmaz bir noktadaydı.

"buraya sevişmeye ve içmeye geldik"
    sporcuların kendi ifadesidir.

gelelim bizim türk gecesine; ben ve yakın arkadaşım olimpiyat köyünde belçika ve isveç (sividın) kadın basketbol takımlarına yetmeye çalışırken, türk kültürü tanıtımı büyük efes oteli'nin çimlerinde gitar ve kamp ateşi eşliğinde sigara böreği ikramı ile yapılarak olmuş.

tabii illaki yoğurt ile beraber vermişlerdir sigara böreğini, denesen sen de seversin.
hesabın var mı? giriş yap