şükela:  tümü | bugün
 • tek kelimeyle rezalet, büyük skandal olay. pkk sempatizanları, almanya’nın frankfurt şehrinde düzenledikleri yürüyüşte türk bayrağı yaktılar. almanya’da türkçe yayın yapan arti49.com sitesinde yayımlanan görüntülerde, bayrağı yakanların yüzlerini kapattıkları görülüyor.

  https://twitter.com/…9com/status/973265587911741440

  https://www.facebook.com/…/videos/1218646528278677/
 • anarşist ve teröristler! hepiniz hâlis muhlis orospu çocuğusunuz. bir gün biz de sizi böyle yakacağız. lafı fazla uzatmanın âlemi yok. eğer türk hükümeti almanlarla, hatta türke diş bileyen bütün ırklarla olan ilişkisini bitirmezse, onların da ta amına koyayım. bütün kafirlerin amına koyayım. kâfirlerin ve münâfıkların hepsi necistir, hepsi aşağılıktır, hepsi hayvandır. bütün islam (türk) düşmanlarının hem dünyada, hem de cehennemdeki nasipleri ateştir. kâfir ve münâfıklar türkleri cayır cayır yakınca kimsenin gıkı çıkmıyor. şerefinizi sikeyim öyleyse...
 • almanya'ya türk pasaportuyla giden ve yarın öbür gün almanya sınır dışı etse s*ke s*ke türkiye'ye dönmeye çalışacak kişilerdir.bu yüzden yarısından çoğu yüzünü gizliyor. sözde kukla devleti kurma planları yok olduğundan kuduruyorlar. bir kaç şeref yoksunu terörist için yorgan yakmaya gerek yok, onlar kendileri yok olucaklar kısa süre içerisinde.

  atalarımızın bir lafı vardır it ürür, kervan yürür. ite köpeğe göre rota belirlenmez. bizim rotamız bellidir, teröristlerin anasını s*kmek. kısa süre içerisinde almanya'da bunların mama kaplarını boş bırakır, diğer ülkelerde. açlıktan kırılırlar itler.
 • vatanı , bayrağı , yazılı tarihi olmayan etnik döküntülerin yaptığı zikko eylemdir. geçiniz.
 • pastadan pay kapamadığı için kuduran ancak yine de tanklarını ve tüfeklerini bize kakalayan ama aynı zamanda bu yüzden terör örgütünün hedefinde olan alaman günah çıkartıyor hepsi bu. zaten almanya'da gerçek alman çok az. ama yine de eminim her tank atışımızda seviniyorlardır iyi silah yapmışız diyen her çeşit baharatı,sosu yapıp yemek yapmayı pastadan öteye götüremeyen sığırların ülkesi.
 • içim acıdı lan, izleyemedim.
 • merkez medyanın ısrarla görmediği haber.
 • operasyonların başarıyla devam ettiğinin göstergesidir. afrine 2 km kaldı. kudurun orospu çocukları, mustafa kemal'in ordusu geliyor.
 • bu tür eylemler genelde bizde abd israil bayrağı yakmak şeklinde olur.
  temel gerekçesi de söz konusu devletin karar ve uygulamalarını etkileyememe/engelleyememe acziyetinden kaynaklanır.
  yani bunu afrin operasyonunun iyi gittiğine dair bir alamet olarak kabul etmek gerekir.