şükela:  tümü | bugün
 • tek kelimeyle rezalet, büyük skandal olay. pkk sempatizanları, almanya’nın frankfurt şehrinde düzenledikleri yürüyüşte türk bayrağı yaktılar. almanya’da türkçe yayın yapan arti49.com sitesinde yayımlanan görüntülerde, bayrağı yakanların yüzlerini kapattıkları görülüyor.

  https://twitter.com/…9com/status/973265587911741440

  https://www.facebook.com/…/videos/1218646528278677/
 • almanya'ya türk pasaportuyla giden ve yarın öbür gün almanya sınır dışı etse s*ke s*ke türkiye'ye dönmeye çalışacak kişilerdir.bu yüzden yarısından çoğu yüzünü gizliyor. sözde kukla devleti kurma planları yok olduğundan kuduruyorlar. bir kaç şeref yoksunu terörist için yorgan yakmaya gerek yok, onlar kendileri yok olucaklar kısa süre içerisinde.

  atalarımızın bir lafı vardır it ürür, kervan yürür. ite köpeğe göre rota belirlenmez. bizim rotamız bellidir, teröristlerin anasını s*kmek. kısa süre içerisinde almanya'da bunların mama kaplarını boş bırakır, diğer ülkelerde. açlıktan kırılırlar itler.
 • vatanı , bayrağı , yazılı tarihi olmayan etnik döküntülerin yaptığı zikko eylemdir. geçiniz.
 • merkez medyanın ısrarla görmediği haber.
 • operasyonların başarıyla devam ettiğinin göstergesidir. afrine 2 km kaldı. kudurun orospu çocukları, mustafa kemal'in ordusu geliyor.
 • bu tür eylemler genelde bizde abd israil bayrağı yakmak şeklinde olur.
  temel gerekçesi de söz konusu devletin karar ve uygulamalarını etkileyememe/engelleyememe acziyetinden kaynaklanır.
  yani bunu afrin operasyonunun iyi gittiğine dair bir alamet olarak kabul etmek gerekir.
 • yahu iyide suriyeye girip öso ile birlikte hadi paçavra dediğiniz bayrakları yakıp üstüne basıyorlar.
  girdiğiniz ülkenin niye bayrağını eziyorsunuz o ülkenin iyi kötü iktidarı olan esadın fotoğraflarını eziyorsunuz. biraz anlamak . anlamak düşünüp anlamak hatta doğru soruyu sormak. empati mi diyorsunuz ?

  http://www.cumhuriyet.com.tr/…_indirip_cignedi.html
 • vatansız olma durumudur.

  türkiye cumhuriyeti var oldukça kürdistan hayal bunu onlar da çok iyi biliyor. türkiye cumhuriyeti’ni yok etmeniz imkansız olduğu için sizler vatansız kalıp sağda solda ancak bayrak yakarak kendinizi tatmin edebilirsiniz. sizdeki bu ezikliği çok iyi anlıyorum.

  biz devlet kurmak için kimseden yardım almadık. topraklarımıza göz dikenlerin canlarına göz diktik. tarih bizim kurduğumuz devletlerle yaşadı. adriyatik’ten japon denizine kadar bütün topraklarda devlet kurmuş bir milletin önünde duramazsınız. kimse duramaz.

  siz gidin sahipleriniz gelsin.
 • bunları zamanında oraya gönderen zihniyet ne kadar yanlış yaptığını herhalde anlıyordur.

  anlamadığım ise bu teröristlerin hala ve hala türk pasaportu taşıyor olma ihtimalleri.