• diyarbakır'ın genelinden duyulmuştur.

kuduz köpekler yine boş durmuyor arkadaş.

ekleme: ambulans sesleri geliyor fakat henüz net bir haber yok. inşallah korktuğumuz gibi bir durum yoktur. bu şerefsiz köpeklerin planı kendi götlerinde patlamıştır inşallah.

(bkz: heval ağlama)
  • şu ana kadar gerçekleşen en büyük patlama olduğu söyleniyor. allah silahlı kuvvetlerimizi korusun.

patlamanın gerçekleştiği yerde oluşan krater yaklaşık 25-30 metre çapında.

son ek: bomba hazırlayan 4 terörist atomlarına ayrılmış.* köylülerden de yaralılar varmış, allah masum sivillere şifa versin.

ek: asker veya polise bir saldırıdan ziyade bomba yaparlarken patlamışlar sanıyorum.

ek2: patlama hani yolunda sarıkamış köyünde bir evde olmuş, hewaller kamyona bomba yerleştirirken güm.

ek3: maalesef sivillerden de yaralılar olduğu bilgileri geliyor, umarım teröristler dışında can kaybı olmaz.

ek4: iki patlama olduğu bilgisi dezenformasyon. tek bir patlama var o da bomba yükleme sırasında gerçekleşmiş. bomba çok güçlü imiş, allah esirgemiş. bombanın patladığı köy* yanıyor.

sanıyorum artık bitiyorlar yavaş yavaş, üst üste yapılan hatalar bunu gösteriyor. devlet bu hızla mücadeleye devam ederse yurtiçinde bir, bir buçuk seneye silahlı unsurları yok edilir ve yurtdışında ise mağralara hapsolurlar inşallah. bu kararlılıkla devam edersek daha fazla hata yapmaya mecbur kalırlar, son bir kaç eylemleri gibi. allah yardımcımız olsun.
  • ilk bilgilere göre kancık teröristlerin bombalarının öz götlerinde patlaması durumu.

inşallah şehit ya da yaralı yoktur.
  • --- spoiler ---
    enfal suresi 30.ayet:

ve yemkurullâh vallâhu hayrul mâkirîn

ve allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.

--- spoiler ---
  • ilk gelen bilgilere hevaller baharı erkengelmesi adına kendilerini havaya uçurmuşlar.

yemin ediyorum şunlarda sike sürülecek akıl yok.
  • ''bomba yaparken patlayıp ölenlerın ölümü "ış kazası" sayılması ıcın hdp sızce kanun teklıfı verır mı ?''

https://twitter.com/…tsen/status/730862152509235201

hahaha. tweet'e bak. orantısız zeka diye buna denir işte.
  • büyük bir şans eseri teröristlerin içinde patlamıştır.

peki yarın bu kadar şanslı olabilecek miyiz?

(bkz: istihbarat zaafı olduğunu düşünmüyorum)
  • hala barış diyebilenlerin geçmişini sikeyim. kurdun dişine kan deydi heval. ölünüzü, dirinizi, hergün birinizi, birgün hepinizi, anlarsın ya...
  • bir kamyon bomba taşıyan adamın barış getirdiğini düşünüyor gerizekalı fakat ölen teröriste sevinenlere hayıflanıyor. bak hele sevgi pıtırcığına...
    otuz sene olmuş türkiye baş edememiş, sanırsın ibneler gökdelen dikmiş diyarbakıra, kürdistan'ı kurmuş vizeleri eksik.
    yazılan entarisinin sonuna da "kürt korkusu" tarzı bir şeyler sıçıp yazdığı salak salak paragrafa "ırk"ını da patlatıyor.
    - heval 14 yaşında arkadaşları ona kürdeştain diyor. minvali bir şeyler çıkıyor ortaya.

ülke o kadar çekilmez bir hal aldı ki
    al işte teröristi ayrı, yandaşçısı ayrı...

hele hele ülkenin batısından pkk ve yandaşlarına güzellemeler yapan grup bambaşka.
    oturduğu yerden "ayy cicişler yapmayın" diyor.

bak ben mevzuyu basit anlatayım... 90 şehit daha verdiğimiz takdirde 24 temmuzdan bu yana şehit sayımız "kıbrıs harekatından" yada savaşından daha fazla olacak. halk bu durumdan memnun mu sanıyorsun be andaval? insanlar ülkenin dört bir yanında kan ağlıyor şehitlerine. hiç bir şey yapmayan bir rahmet okuyor. kim ister insan ölsün...
    ammmmaaa sırf bu sebeblerden dolayıda kahpeliğe, hainliğe ve teröristlere izin verecek değiliz, devlet dediğin vermemelidir de...
  • orospu çocuğu teröristler bu olayı savunmakla kalmadığı gibi olayın sorumlusu olarak twitter'da olayın sorumlusu olarak başkasını gösteriyorlar.

where is us air force diyerek amerika'ya domalıp, suriye'de önce esad ile işbirliği yapıp ardından esad mermisi yiyen bir kitleden başka bir şey beklemek abes olurdu zaten.
hesabın var mı? giriş yap