• unutmadık kanzuk bilesin.
  • sebebi inanılmaz basit.

sürekli olarak siyasal entrylerin debeye girmesi.

kaarşim o kadar canınızı sıkıyosa "politika, siyaset" etiketlerinin debeye girmesini engelleyecek 2-3 satır kod yazaydınız yau. kaldırmak nedir ?

(bkz: çabuk kalktı fark ettiysen)
  • debe edit diye ulusa sesleniş konuşması yapan suserlardan bizi kurtarmıştır. beğenilme arzunuzu başka yerlerde köreltin.
  • ne zaman debe'nin kaldırılması konusu açılsa "iyi oldu çok da güzel oldu taam mı" diye bik bik öten dallamalar bok sineği gibi başlığa üşüşüyor. ya malsınız ya da maaşlı troll, bi siktirin gidin amk! ..

(bkz: 13 ocak 2017 debe'nin kaldırılması)
    (bkz: 16 nisan 2017 anayasaya değişikliği referandumu)

debe, akp'nin referandum propagandasına zeval vermesin diye kaldırılmıştır ve önümüzde 2019 başkanlık seçimi varken de siksen geri gelmez zaten. boşa ümitlenmeyin.
  • komplo teorileriyle siyasete bağlanmasını anlayamadığım olay. anadolunun köyündeki amcalar teyzeler ekşi sözlükte debeyi okuyamadı diye akp seçim mi kazanıyor? kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz burada.

siyasi mantıkla düşünürsek gündem de kaldırılmalı. en çok entry girilen başlıklar tepede duruyor. siteye giren herkesin ilk dikkatini çeken başlıklar bunlar oluyor ve içinde söven sövene...

unutmadan, cia de hepimizi takip ediyor. dikkatli olmakta yarar var.
  • debe'nin kaldırılmasını bilmem de bununla birlikte debe editinin de tarih olması güzel olmuştur.
  • iyi olmuş dediğim uygulamalardan biriydi. hoş, o zamanlar çaylaktım ve sözlük okuyucusuydum.

yazarlar ve çaylaklar debe entryleri dışında entry okuyup oylamıyordu neredeyse. diğer entryler okunmuyor, rağbet görmüyordu.

kaldı ki günde on binlerce kişinin yazdığı bir platformda 'best of' segmenti mantıksızdı. ufak bir yer değil çünkü. iyi oldu kaldırılması.

hala daha özlem duyanlar için web'de bi ton debe siteleri var zaten, isteyen oradan takip edebilir.
  • sabahın ilk kahvesi ile okumayı özlediğim liste.
    keşke geri gelse.
  • sözlük yönetiminin aldığı en saçma karar. debe sayesinde güldük, eğlendik, öğrendik ve yardım ettik. ne zararı vardı da kaldırdınız !!!
  • basta cok karsi cikmama ragmen sonrasinda olumlu etkileri oldugunu gordugum olay. sacma bkz’lar epey azaldi..
hesabın var mı? giriş yap