• ilk üç oyunda bile kalitenin önceki maça göre ne kadar yüksek olduğu anlaşılan mücadeledir.

iki servisçinin 6,5-7 saat boyunca yapamadığı çeşitliliği 10 dakikada yapmayı başardılar.

umarım rafa kazanır da federer’e bir adım daha yaklaşır slam sayısında.
  • canlarım benim ya. ne de güzel ralliye giriyorlar, tatlı tatlı oynuyorlar. *
    tanım: servisçi sırıkların kanser eden maçından sonra ilaç gibi gelen maç.
  • bu maçı sabırsızlıkla bekliyordum ama öncesinde oynanan ve 6 saat süren anderson/ isner maçı o kadar çok yordu ve enerjimi tüketti ki şuan boş gözlerle ekrana bakıyorum. amın feryatları!
  • toprak getirin nadal show yapıcak..

aa toprak olmus cim :d
  • türkçe yorumla izlemeyi isterdim.
  • eurosport 2 den canlı yayınlanmaktadır. saçmalıktır. eurosport 1 de ise tour de france tekrarı var tam tersi olması gerekirken.
  • nadal tam bir şeytan. bu maçı da öyle böyle alacak. bu arada çimin olayı nedir ya? toprak gibi oluyor bir süre sonra...
  • tenis buysa az önce izlediğimiz ne maçıydı mq dedirten maç.
  • ılk set itibari ile cokovic bariz daha iyi oynuyor. cokovic kendi servis oyununu rahat kazaniyor. nadal su ana kadar her servis oyununda zorlandi.
  • ders gibi maç. etrafınızda tenis öğrenen çoluk çocuk ergen ne varsa zorla izlettirin. izlemiyorsa zaten tenisi bıraksın.

bugün bitmeyecek olması da üzüyor resmen çılgın giden bir dizinin diğer bölümünü beklemek gibi geçecek zaman.
hesabın var mı? giriş yap