şükela:  tümü | bugün
  • cahil prof'un zirvelerinden bugüne kadar bolca keyif aldık, insanlarla tanıştık. öncelikle bu kendisine bi karşı zirve vs değildir. başlıkta da belirtildiği gibi akademik yönelimleri olan ve trollük iceren sert bir zirve olacak.

peki neden böyle bir zirveye ihtiyaç duyduk?
    örnek katıldığımız son zirvede biz böyle sağ tarafta mühendis fizikçi kimyager karadeliklerin görüntülenmesinden, yarasaların akustik evrimlerindrn göbekli tepeye yoğun bir sohbet ortamı yarattık. ama gel görün ki bazı arkadaslar çok rahatsız oldular. ki gobeklitepeyle ilgili henüz yayınlanmamış makaleleri paylaştık vs vs...

eksisozluk zirveleri bu ülkedeki kalite bilgi paylaşımının yoğun eğlenceyle ve alkolik saatler eşliğinde geçtiği nadir ortamlardandır.
    bu yüzden 15 haziran cumartesi günü sizleri her tarzdan bilgiyi ve bilgisizliği özgürce paylaşabileceğiniz bu zirveye bekliyoruz.
    sayımız az olabilir keza olsun ki muhabbetimiz fazla olsun.

22 haziranda cahil prof un zirvesinde olacağız ama öncesinde de gelmek isteyen herkesi bekliyoruz. göbeklitepe, karadelikler kuantum mekaniği evrim mevrim her türlü konuyu içe içe irdeleyeceğiz.

tarih: 15 haziran cumartesi
    saat: 19.30
    yer: alsancak varuna gezgin (muzaffer izgü sokaktaki)(üst katta bize yer ayıracaklar)

gelen yazarlar:
  • varuna pahalı ama geleceğim. sonuçta ben de bilim insanıyım. ahahah bilim insanıyım demiş miydim? şaka şaka, ama bilim insanıyım cidden. neyse, orada hep bir arada mutlu olmak dileğiyle. teoman gibi arkadaşlar olmazsa daha iyi olur ama bak.
  • mühendis tabanlı bir birey olarak katılıp akademik ekşicilerle çeşitli konularda zevkle ters düşeceğim bir zirve olacaktır. *
  • solucan gübresi için küçük bir botanik yaşam alanı yapacaktım. sonra geçen baktım bu solucanlar durduk yere kaybolabiliyormus. hangi delikten kaçtılarsa artık.
    morgan freeman'la solucan deliği için 1'e operatör için 0'a basacağım pre zirve.

insan, beyninin yüzde 10 unu kullanıyor - kullanmıyor tartışmasında da 98 oktan benzin dökeceğim ayrıca.
    zirve özeti:
    https://galeri3.uludagsozluk.com/…yler_248563_m.jpg
  • eğer beni beklemezseniz hepinizi msn'den silmeme sebep olacak zirvedir.
    bu kadar net söylüyorum, hadi bakalım.
  • seviyeye cikamayacak olursam dusurmeyecegime soz veriyorum:)

alandayiz.
  • başlık sahibi arkadaşın anlattıklarına göre katılımın yüksek olacağını beklediğim zirve.
  • gelmiyorum abicim yaa yok higgs bozonuymuş yok hawking radyasyonuymuş (yoksa hawking ışınımı mıydı?) uğraşamam valla.
  • bilgilenmek için gidebileceğim zirve. gerçi ohuyom ben ya. bakalım o gün izmirde olursam uğramak isterim.

bir önceki entryde de 22 haziran izmir zirvesine katılacağım demiştim ama bakalım hangisine katılım gösteririm izmirde olup olmama durumum belirleyecek.
  • sırf ucuz bira içip karı kız kesecek yazarların olduğunu da biliyoruz. entel dantel kılıflarla niyetinizi kapatamazsınız.*