• az bile yapıyordur. yarasın koçuma.
    sözlüğe girdiğin anda reklamlara boğuluyorsun, sözlüğün sahipleri senin yazdığın entrylerle malı götürüyor. önce bunlara itiraz et.
  • (bkz: entiri)
    entiri ney la? *
  • sözlük üzerinden girdiği reklam entry'si başına 150 lira kazanan yazardır. her gün 1 tane satsa ayda 4500 tl eder. nereden baksan güzel para.

böylelerini tespit edip banlattırmak her ekşi sözlük yazarının borcudur.

link
    görsel

edit: şahıs ilanı pasif hale getirmiş. bu da olumlu bir sonuç.
  • 2 gün önce binlerce paralı aktroll alındı sözlüğe. hep söyleyeceğim;
    19.000 sıradaki adamı algoritma ile ertesi gün yazar yaptılar. çok mu lazımdı aq? bozulan ülkede güzel hiçbir şey kalmasın tabi.
  • 150 lira ne ki, 1500 liradan aşağı tweet bile atmıyorum.

hemen sözlükten atılması gereken, piyasayı düşüren yazar.
  • hayatımda daha reklam üzerine gidip bir şeye para ödemişliğim yoktur.

ancak yapan yapsın bence gayet mantıklı, 150 tl verecek salaklar varsa adamın da onların o paralarını söğüşlemek bence gayet hakkıdır.
  • iyi para dediğim.

biz yazarlar, emekçiler, beynini kullanarak burada bir şeyler üretenler; reklam gelirlerinin kaçta kaçına sahip olabildik? reklamları bırak şu sözlük'te huzur bari bulabildik mi?

bak benim entariler 2000'i aştı daha şuradan bir öğünümü karşılamış değilim. her birini ortalama bir dakikada yazsam en az 2000 dakikamı vermişim buraya ki bunun uzun araştırmalı, fikir yürütmeli, düşünce üretmeli yazıları yazması da var. baya mesai harcamışım olm buraya. bu mesaiyi twitter'da harcasam çoktan fenomen olmuş, ben de at almıştım. instagram'da uğraşsam bedava makyaj ürünlerini pazarda satıp zengin olmuştum, kitap yazmaya kalksam belki bitirmiştim bile. ama ben sözlük'e mesai harcadım. ne için? kanzuk beyler kafalarına göre buraya aktroll doldursun, canı sıkılınca debe'yi kaldırsın, isterse sözlük'ü göz bozucu leş beyaz yapsın, kulağımızın arkasına kadar reklam koysun diye. kendi sedet'in yanına kaçsın biz burada dallamalara laf anlatmakla uğraşalım diye.

kimlerse bu reklam alanlar, ellemeyin. bırakın biraz da yazarlar yararlansın. bırakın bir kere de emekçinin yüzü gülsün. hatta dur lan gidip ben de ilan açayım.

şuraya da iliştirelim; "reklam alınır"
    150 değil, 100 tl. kampanyalı. kıpsss ;)
  • kıskanç ibneler. sonuç olarak burası ticari de bir oluşum. yalan dolanla olmadığı sürece yazar reklam da yapar. sonuçta yazarlık onun sosyal alanı. madem hoşuna gitmeyen yazar var engelle geç.
  • lan adamin bedavaya reklamini yapiyorsunuz su an.
  • yarasın koçuma. site sahipleri hamuduyşa götürüyor reklam gelirini. yazar kardeşlerimizde nasiplensin. hep işverenmi kazanacak birazda işçi sınıfı kazansın. bedava çalış çalış nereye kadar.
hesabın var mı? giriş yap