• 15.08.2019 tarihinde sipariş verdiğim, kargoda sorun yaşamamak için teslimatını hepsiexpress ile istediğim tefal tencere setinin teslimatı sonrasında, yaşadığım dumur.

teslimat sırasında sorun çıkarsa biz geliriz diyen arkadaşa da güvenerek, ürünleri teslim aldım

kutuda hasar yokken,
    "1" ve "2" ve "3"den görülebileceği gibi ürünler yamuk yumuk bir halde tarafıma geldi. devamında müşteri hizmetlerini aradım.

müşteri hizmetleri bol laf ve hiç aksiyon olmadan(kayıt dahi almadı, sistemde sorun varmış?) devam eden konuşma sonrası sinir olmuş bir vaziyette internetten girip iade açtım.

bakalım ne ile karşılaşacağız.

bu durum da bana, kurumlara ne kadar güven duysam bile , özellikle internet alışverişlerinde daha dikkatli olmam gerektiğine dair ders olsun.
  • orta halli hatta ufak bir rezalettir ama kişi bazında düşününce sinir bozucudur. kitleleri etkileme gücüne sahip değildir. puanım 6/10.
  • şu rezalet adı altında açılan başlıkların hepsi aynı vasatlıkta.

ya en ufak sorunda çığırtkanlık yapmayı bırakın bu hayat böyle yaşanmaz la.
    adamlar ürün sorunluysa değiştirir. değiştirmedikleri zaman gel aç başlığını.
  • internet alışverişleri ne kadar yaygınlaşırsa yaygınlaşsın bu tip durumlar maalesef her zaman yaşanacaktır. çalışanlar ürünlere karşı hassas değiller. çünkü çalıştıkları işten memnun değiller, zorunluluktan ve geçim derdinden çalışıyorlar. işlerini severek yapsalardı, iş çok güzel olup, kaybetme korkusuna sahip olsalardı bu ürünler böyle müşteriye ulaşmazdı.
    yapacak bir şey yok, durum çözülecektir ama tat kaçırmıştır, zahmete sokmuştur.
  • ürünün modeli öyle aynısı geçen kayınıma da oldu. satıcı modeli ve tasarımı öyle dedi.
  • özet geçiyorum: ürünler hafif hasarlı gelmiş. bu kadar.

günümüzde hemen her gün herkesin başına gelebilen bir olay.
    iade almazlar, paranı 198 günde iade etmezler vs. gel sözlüğe yaz.
    niye çaldın ömrümüzden 5 dakika kardeşim.
    0-0-0-0-0
    5 adet 0 ile uğurluyoruz.........
    sözlüğe yazılmış en berbat rezaletlerde ilk 3’tesin.
  • bence rezalet başlığı açmakta geç kalmış arkadaş.

ürünü henüz almadan ayın 14'ünde filan açsaydı belki o zaman rezalet diyebilirdik.
  • daha kargoyu açmdan rezalet başlığı açmaya çalışanlar görüyorum. henüz rezalet oluşmamış.
  • dünyanın en iyi firması da olsanız eğitimsiz, barzo bir kargocu ürününüzü bu hale getirebilir. bundan satıcı veya aracı firma suçlu değildir. daha iade kaydını yeni oluşurmuşsunuz ama hemen rezalet başlığı açmışsınız.
    puanım 1/10
  • daha süreç yeni başlamış iadesi gerçekleşir
hesabın var mı? giriş yap