• maçı 70 den beri izliyorum inter nasıl press yapıyor öyle arkadaş helal olsun. izlediğim üç gol de press ile geldi. ayrıca lukaku bey de hakkaten şov yapıyor.
  • uykuya dalma problemi olanlar icin tavsiye ettigim maç
  • türk takimlari icin iyi oldu.belki ilerde ukrayna´yi siralamada yakalayabiliriz.
  • yeni sezon için ilginç bir hazırlık maçı. her iki takım da yeni kadroları ile mücadele ediyor. ikinci yarıda 10'ar kişi değişir büyük ihtimalle.
  • inter'imin 5 attığı maçtır
  • şu inter kadar nakıs takım hakkaten yok. bir kere daha hatirlatti.

serdar ali celiklere selam olsun burdan.
  • inter'in gol olup yağmasını dilediğim maç. umarım kupayı da inter alır.
  • shakhtar'ın sonuna kadar hakettiği ağır bir mağlubiyet ile sonuçlanmış maçtır.

ınter top her rakibe geçtiğinde inanılmaz pres yapıp, ısıran bir futbol oynarken, shakhtar çaresizce yan top ve geri paslar ile çevirdi koskoca oyunu.

kimin daha agresif ve istekli oynadığını yapılan faullere bakarak bile anlayabilirsiniz.

koskoca maç shakhtar sadece 3 faul yapmis ve bunların 2'si ilk yarıdan, 1'i ikinci yarıdan.

ınter ise toplam 24 faul ile maçı bitirdi.

topa sahip olmak için nasıl bir arzu içinde oldukları bile buradan belli.

ınter rakibi ısırdı, yıldırdı. shakhtar ne yaptı, aman ağzımızın tadı kaçmasın diyerek yana ve geriye paslar yaptı.

uefa avrupa ligi yarı finali lan bu. böyle madara ederler adamı işte.

son olarak; lukaku sen muhteşem bir detaysın dostum!
  • bir an 3 takım maç yapacak sandım. milan 'ı eklemesen olmazdı zaten.

atletico madrid' e de, atletico de madrid der bu tip insanlar.
  • 2.5 üstüne yüklü bir miktar para bastıktan sonra oranı 0.02 kuruş düştü, bir aksilik olmaz ise geleceğini dusunuyorum.
hesabın var mı? giriş yap